Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box, Taekwondo mesternek...

Thai box, Taekwondo mesternek lehet ellenfele az utcán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Jah, és még valami! A kályhától kéne elindulni, mint az egyszeri néptáncos. Ne arra készüljünk már egyből, hogy 3-an rontanak rád bökővel! Kezdetnek elég lesz, ha megtanulsz egy tisztességes balhorgot levédeni/ütni. Erre pedig nagyon jók (sőt, állítom, a legjobbak) a fullkontakt ringsportok.
2011. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

"ah. pláne ha utcán 3-an rontanak rád hátulról, késsel, akkor rohadt felkészült leszel a ringből. egyébként, ki nem gyakorol fullcontactba?"


Ja, persze, mert a wudang csingcsángcsung hűdef@asza kungfutól aztán megtanulsz három késsel felfegyverzett ember ellen küzdeni! Túl sok narutot, meg Bruce Leet nézel Lenne hozzád két kérdésem, Aczél:

1. Hány késsel felfegyverzett ember ellen védted meg magad?

2. Verekedtél egyáltalán, élesben, vagy csak osztod itt az észt?

Bár,mondjuk nembiztos, hogy válaszolni fogsz, mert tettek fel már neked hasonló kérdést korábban, de még arra sem válaszoltál.

Mellesleg egy(nem három, egy!) késes ember ellen sem lehet megúszni sérülés nélkül! Ha pedig tud is bánni vele,(pl. vívó az illető) akkor esélyed sincs, lehetsz te akárhány danos mester, vagy thai box bajnok. Három ember ellen meg eléggé nehéz verekedni, tudom, tapasztaltam már. Hátulról támadás ellen meg nem lehet védekezni, hacsak nincsen nagyon jó hallásod. Észre se veszed, és már egy sörösüveget szét is törtek a fejeden. Ez ellen semmilyen stílus nem véd meg.

"az életed addig marad kellemes és illatos, míg ebben a tudatban ringatod magad, nekem se módom ezen változtatni, és igazából már meguntam a témát is. "

A Te életed, meg addig marad kellemes, és illatos, amíg az éjszakában nem találkozol egy keményebb kidobóemberrel, aki évek óta komolyabban küzdősportol. Egy olyan embernek megnézném, mikor söpröd ki a lábát, és töröd ki a nyakát.

De mondjuk azt is megnézném, mit kezdenél egy olyan késes emberrel, aki mondjuk évek vív, és amatőr szinten versenyez is.

Csak aztán nehogy véletlenül így járjál:

http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I

2011. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

a videó nem érdekel.

szerinted mit csinálok 1-3 késes emberrel. (?)<-- ez kérdés volt. kifilézem őket ha a közelembe érnek, lesz.arom mióta vív, vagy milyen kemény.

gondolom ez megfelel a tapasztalatodnak.

nem, nem szoktam utcán verekedni, azért ennél magasabbra teszem a lécet. és ezzel válaszoltam a kérdésedre.

nem küldelek el aludni, mert az írásodból látszik, hogy nem egy dolgot megtapasztaltál már, úgyhogy szerintem megérdemled a tiszteletet.

viszont amíg egy szinten emlegeted a harcművészeteket valami tájboxszal, addig valóban nem ismersz mindent.


több ember ellen meg stratégiázz, próbáld elkerülni a mögötted lévőt, és ne állj le egy helyre, ha van mozgásra lehetőséged. ezek alap dolgok, de igazából nem árt ezt sem gyakorolni, mert éles helyzetben nem jön magától, viszont ahogy írtad, a leütésre nem kell sokat várni.


na peace.

2011. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"szerinted mit csinálok 1-3 késes emberrel. (?)<-- ez kérdés volt. kifilézem őket ha a közelembe érnek, lesz.arom mióta vív, vagy milyen kemény"

Azt megnéznénk! Gondolatban én is sokmindent tudok!

2011. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
megnéznéd barátom? he he hee milyen kis kíváncsi fáncsi. na mi van, valami nem tetszik, ugye?
2011. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
De, nagyon tetszik az élénk fantáziád. :)
2011. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

ennek örvendek.

Fly High!

2011. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Kb. ennyire hihető is, amit írsz.
2011. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
te szánalmas kis görény! lesza.rom miben hiszel. ezt elhiheted. nincsen jobb dolgod, mint itt szócsatázni? gyakorolj esetleg vagy tanulj, nőzzél vagy olvass.. de értelmetlen szócsépléssel hagyjál már.. én nem törlöm a témát, mert alapvetően érdekel. de te mi a rákot találsz még itt érdekesnek? :D
2011. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Zavarlak? :D
2011. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!