Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box, Taekwondo mesternek...

Thai box, Taekwondo mesternek lehet ellenfele az utcán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

"stukker ellen akárhogy hadonászol.."

baromi nagy tudásbázisról és tapasztalatról árulkodik a megjegyzés, fölösleges is számításba venni, hogy ~5m-en belül a kés a leghatékonyabb fegyver. de stukkerezz csak.


híres tájbox vs. kungfu meccs: nem nézek focit. pont azért, mert nem érdekel.

2011. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly észérv a kung-fu mellett!
2011. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
melyik?
2011. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
A thai box vs kung-fu meccs.
2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

tájbox - sport.

kungfu - harcművészet. ha a kettőt összerakod szabályok között - sport. sportról mi jut eszembe? a foci (és a karate, tájbox..)

tehát ez kb. olyan szinten van, mintha összeraknál egy tb és egy kungfus focicsapatot, ugyan úgy vannak szabályok, fociban még labdát is kapnak, hogy jó legyen nekik, aztán meglátod mi történik.

semmi, az ég világon semmi köze az eddigi témákhoz, harchoz, erőszakhoz, erőhöz etc.

2011. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
A karate nem sport.
2011. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

jah, fél évvel ezelőtt én is ezt írtam volna.

de ha belegondolsz M.országon mit csinálnak karatén, akkor rájössz, hogy de, az.

kitétel - én magyar karatéra értettem! természetesen nem az eredetire. sőt, tudom hogy itthon is van kemény, igazán komoly karate. de ez elmondható több harcművészeti ágról is, mégis ha olvasgatsz csak ebben a témában, látod milyen szinten vannak a harcművészetek. a válaszolók az általános képet tükrözik csak, a valódi helyzetet mutatja a véleményük.

2011. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Azért a kyokushinnak, thai boxnak, boxnak, hiába, hogy egyesek szerint "csak küzdősportok", van egy óriási előnyük a legtöbb tradicionális HM-tel szemben. Ez pedig a full kontakt küzdelem. Ez pedig, akárhogy csűrjük-csavarjuk, minden önvédelem alapja.
2011. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
jah. pláne ha utcán 3-an rontanak rád hátulról, késsel, akkor rohadt felkészült leszel a ringből. egyébként, ki nem gyakorol fullcontactba?
2011. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Pl. úgy tudom, az aikidosok.
2011. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!