Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box, Taekwondo mesternek...

Thai box, Taekwondo mesternek lehet ellenfele az utcán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Ja, a szakács Benke Laci? akkor én elhiszem, hogy kifilézel bárkit egy sanda pislantással :D
2011. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

:D

amúgy nem, nem a szakács :) köszi, ez sokat dobott a hangulatomon! :)

2011. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:

"Benke Lászlótól jelenleg."

Édes istenem!!! Csak nem baranta?

2011. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
nem, Sogron nevére, dehogy baranta.
2011. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
mennyi értelme van a stílusokat szétbontani? mindnek ugyan az a célja, mindegyiknek van jó technikája, legfeljebb kissé más megközelítéssel kezelnek egy-egy helyzetet.
2011. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Csak azért gondoltam a barantára, mert az úriember (ha egyre gondolunk) erősen szittya-magyar-kuruc-betyár beütésű.

A fenti gondolatoddal egyébként nagyjából egyetértek.

2011. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
nos, akkor úgy fogalmazok, nem tudok róla, hogy barantázna.
2011. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
.. de én sem barantázom, pedig olyan szittya fejem lehet most, hogy meglát az ostor és rámcsettint.
2011. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Nem úszod meg ennyivel! :) Akkor ő mit csinál, mit tanult? Csak mert a végzettségei között az szerepel: harcművészet, edzői képesítés. Hol, milyen szervezetnél??? Csak, mert önjelölt harcművészekkel már Dunát lehet rekeszteni.
2011. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

elég szépen leírtam 2 pontban amit tudok róla, aztán eszembe jutott, hogy illik-e másról olyan információt kiadnom, ami lehet személyes jellegű. az 1. pont a véleményem azt vissza másolom

1. lesza.rom az önjelölt gyenge senkiket. innen következik, hogy ő valamit vagy nagyon tud, vagy nem önjelölt. mert hogy baromi erős, az tény.


az, hogy aikidot és wudangot hol tanult stb. szerintem nem nyilvános fórum téma. de ha meggyőzöl, hogy ezek nem személyes dolgok, akkor leírom.

2011. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!