Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nyáron jó bunyossá akarok...

A nyáron jó bunyossá akarok válni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Gyenge test alaktú 15 éves fiú vagyok. Otthon szertnék edzeni, tudom nehezebb lesz de nincs lehetőségem eljárni sehova....

Szóval sok futás, zsákolás, nyujtás és sulyzózáson kivűl még mit tudok csinálni?

Ajánlanátok nekem edszés tervet? Jó technikákat vagy valami weblapo ahol írnak az ütés/rugás és egyéb technikákról. Nagyon szertném bármilyen erőlttető szívesen és kitartoan csinálom.

Részletes várok. Köszi nektek!


2010. jún. 2. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
www.shop.builder.hu
2010. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy válaszolsz de ezzel a linkel nem segítettél túl sokat. Egy bolt ahol felszerelést lehet venni. Köszi de zsák meg ilyenek vannak.

B.J.

2010. jún. 2. 16:40
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
egyedül soha az életben nem leszel jó bunyós
2010. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ezt, hogy érted?

Ha kitartó vagyok és erre szentelem a nyaram. Akkor miért ne sikerülhetne?

2010. jún. 2. 16:52
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nézd meg a Rockyt Sylvester Stalloneval, természetesen 1-től 6-ig mindet!

Ezek után akkor bunyós leszel, hogy az Eye of the Tiger fog szólni, miközben az utcán sétálsz.

2010. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Egy nyár alatt ez nem lehetséges. Főleg olyan minimalista felszereléssel. Felszedhetsz némi izmot, de akik eddig lenyomtak, ezután is lefognak. Vagy el akarsz menni boxolónak?
2010. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az Oldboy című filmben egyedül tanúl meg bunyózni a fickó.14 évet tölt magánzárkában,és a falat üti.:)
2010. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Kültözz kissebbséglakta területre, és legyen a pólódra írva, hogy "skinhead vagyok", ezután meglesz minden napra a futás, ha pedig megerősödött a szervezeted, akkor már szembe is szállhatsz velük, és boxolhatod őket amíg el nem fogynak :)
2010. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem szertnék boxolni.

3. válaszoló kérlek ne írj hülyeségeket ez egy normális kérdés, normális válaszokat várok.

szerintetek egy nyár kevés, hoyg jó bunyossá váljak?

2010. jún. 2. 17:43
 10/17 A kérdező kommentje:
légszives normális válaszok!
2010. jún. 2. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!