Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez egy Jó edzés terv? és jó...

Balazs00xx kérdése:

Ez egy Jó edzés terv? és jó étrend mellé?

Figyelt kérdés

minden edzés elött 15-20 perc melegítés

1.nap

Mell : fekpad, ferdepad, minuszpad, tárogatás

Bicepsz: egyenes rúddal , koncentrált bicepsz falnak támaszkodva ,váltott egykaros bicepsz, és scott pad

2.nap

Hát: nyak mögé húzás , magamfelé húzás gépen

váll, csuka: váll vonogatás , előlre emelés rúddal , és nyak mögött rúddal felfelé , állig húzás

3.nap pihi

4.nap

Lábazás : gugolás keretbe és gépen, vádlizás álva és ülve géppel.

5.nap mell,bicó

6.nap hát, váll, csukja



egy héten így 2 nap pihenés van igyekszek egy nap egy Fő és egy mellék izom csoportot megmozgatni másnap azokkal pedig Nem dolgozni túlzottan hogy tudjanak pihenni

nem tudom hogy edzések után emelkedőn gyors séta 20perc minimum jó tesz e? izzadok tőle rendesen gondolom ilyenkor zsír ég , azért nem futok mert az állítólag felviszi a pulzust, (mondjuk ez egyértelmű) és ezáltal az izmoktól elvon valamit és rosszat tesz neki. ez így van?


Kajázás:

100% whey protein professional táplálék kieg.

reggel egy turmix, ebédre rízs csirkemell párolt zöldség

délután főtt tojás , tej vagy zsírszegény túró

edzés után turmix , illetve este turmix vagy zöldség



Januárba kezdtem el edzeni elötte csak hobbiként mászkáltam le, most folyamatosan járok azóta

tavalyi év óta fogyóztam ezért nem edzettem de most elkedtem 187 cm vagyok 105 kg 20/f

széria fekpadon : 105 kg

hát,tarkóhozhúzás : 95 kg

bicepsz egykaros váltva 18 kg-s egykarosok

scott pad 15 kg/oldal+rúd


a nagyobb gyakorlatok-kor pl a fekpadoknál és hasonlóknál mindig piramisba megyek fel, és le


2010. máj. 28. 12:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

okés , fejlődni az eddigi edzés tervel is fejlődtem szóval

remélem ettől is fogok am a tricepsz nap a hátas napkor volt csak kifelejtettem

2010. máj. 29. 21:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Első válaszolóba belekötni nem lehet, fogadd meg a tanácsait, annyit még, hogy intenziven edz, teljes kifáradásig nyomd, szabályosan edzél, egyél minőségi kaját és ha tömegelsz, akkor sokat.

Én kicsit távolabb raknám a tricepszet a melltől, de az edzésbeoszásod szerintem jó.

Első válaszoló tanácsait fogadd meg. Ja és neki csak annyit, hogy a mi Vörös Zolink kétkezes bicepszre 80 kilókat rakosgat, de ha dúrvúl 90-et is:D. 17,5 kilóval edzés legvégén edz, de akkor ultralassan csinálja.

Viszont kezdőként az érzés a mérvadó. Ha a teremben mindenki 40el bicepszezik, de nekem szabályosan esetleg még 36al megy, akkor annyinál maradj. Nyugottan válassz olyan súlyt, amivel megy 15 ismétlés, hogy durranjon, ráérsz még a nagyobb súlyokkal edzeni (Ronnie Coleman is magas ismétléssel edz általában). ÉREZD AZ IZMOT. Sok sikert:).

2011. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!