Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az edzés terv jó? (bőv. Lent)

Ez az edzés terv jó? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Reggelente mennék futni és előtte mit kéne ennem? akkor utána 2kg-os súlyzókkal gyakorlatokat csinálnék meg hasizomra edzenék.Vádli meg combra is "gyúrok".Meg még lehet hogy délután, vagy futás után biciklizni is mennék.5-6 evés lenne egy nap (Sokszor keveset) de délbe viszont amit nagyi főz azt fogom enni.Milyen étrendem legyen, mikor egyek és mit,mennyit? 14/F
2011. jún. 13. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

mark86


fegyencedzés,gettógyúrás

2011. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjad nagyinak a csirkemellet kloffolja, ne a sütit porcukrozza délre
2011. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek téged, de én akármit eszek nem hízok (16 éves vagyok) és utálom az édes dolgokat csak a sósakat szeretem.


1.) Este lefekeszel 7 órakor vagy 8 órakor

2.) Reggel hajnali 4 órakor vagy 5 órakor felkelsz

3.) Meditálsz 30 percig és az elmédet el csendesíted = Tiszta elme

4.) Bemelegítesz és nyújtasz is (10 percig)

5.) Ugrálókötelezhetsz is ami segíti hogy az állóképességed jobb legyen


Angolul írom mert magyarul nem tudom, de van sok videó ezekről a gyakorlatokról:


6.) Jumping lunges (Térd elől 90 fokos szögben, másik láb hátúl 90 fokos szögben és ugrálással csere)

7.) Monkey jumps (Majom ugrások)

8.) Burpee (4 ütemes fekvőtámasz)

9.) Squats (Videón meglátod)

10.) Bicycle crunches (Biciklizés fekve)

11.) V-Sits (X-sit) (Videón meglátod)

12.) Seated hamstring (Ülve előrehajolva probáld lassan a lábfejed elérni)

13.) Lying crossover (Videón meglátod)

14.) Butterfly (Fekve, mind két láb pillangó alak és lassan, Videót nézzél)

15.) Side Lunge (Videón megtalálod)

16.) Straddle (Állva ugrálás mikor lábak szét és össze mennek)


17.) Fekvőtámasz falnál

18.) Fekvőtámasz előredőlve

19.) Fekvőtámasz ágyról


20.) Súlyzózás (bicepsz)

21.) Súlyzózás oldalra


22.) Húzódzkodás falnál vagy ha van más akkor máshol és máshogy


23.) Guggolás előredőlve

24.) Sima guggolás

2011. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok, elfelejtettem írni hogy a végén is nyújtsál miután befejezted a gyakorlatokat.
2011. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Étrendem milyen legyen? És ezeket a gyakorlatokat futás előtt vagy után csináljam?Futás előtt vagy után egyek és mit mennyit? előző válaszoló nagyon szépen köszönöm:DD
2011. jún. 14. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Még mindig az előző hozzászóló vagyok:DD


Hát ha pl felkelsz akkor el is mehetsz akár egy bemelegítés és nyújtás után futni fél oráig ha birod. Ha nem akkor kevesebb ideig de ez is növeli az állóképességedet. De fontos a légzés hogy ne szurjon az oldalad.


Az étrendet nem tudom mert én sose követtem ezeket a dolgokat hogy mennyit mikor mit és hogyan kell enni mert én igazából akkor eszek mikor megéhezek.

Én úgy szoktam általába enni hogy 12:00 vagy 13:00 fele eszek sok ebédet utána várok fél vagy 1 órát és elkezdek edzeni és amikor megéhezek újra, akkor megint eszek sok ebédet meg amugy ebéd után veszek be magnéziumot mert én nekem más nem kell. Volt itthon kálcium azt is szedtem de nem erre szedtem hanem csak a csontjaim miatt. Amúgy ha pl elkezded mindkét könyöködel ütni a falat (nem erősen és max 50x és utána meg maszirozod mind két könyököd) akkor sokkal erősebbek, tömörebbek lesznek ott a csontjaid. Mikor a csontot ismétlődő trauma éri akkr egyre több kálciumot halmoz fel és ezért több csont gerenda jön létre. A csontállomány tömörebb, keményebb és ellenállóbb lesz.

2011. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy én este is szoktam enni de én fagyasztott sültkrumplit meg húst szoktam általában enni. :D:D
2011. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz! én is olyan vagyok hogyha sokat is eszek akkor se hízok:D
2011. jún. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!