Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés terv a 0-ról?

Edzés terv a 0-ról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 19:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hogyan kellene elkezdenem edzeni? 0-án vagyok. ((170-175cm 60kg)). Nem ez a "izomagy"/testépítő szeretnék lenni csak 1 fajta izmot magamra, esetleg parkour/freerun-ra mennék még rá és motorozásra. Izombol annyit szeretnék, hogy lehessen látni minden izmomat de akkorse ez az izmos csákó legyek. Nemszeretnék fölös zsírt hanem feszes kocka has, bicepsz tricepsz, vál, hát, mel, láb... azaz mindegyikre. Aze erőnlét, kitartás is számítana ha parkourozom, szóval légyszives vegyétek figyelembe. Előre is köszi!
2011. júl. 26. 19:33
 2/15 anonim ***** válasza:

Először ez:


[link]


Aztán ez:


[link]


És egy edzésterv nem teljes LÁB nélkül.


És nem elszel holnapra izmos, megnyugodhatsz, nem úgy működik. kezd már ebből k*rvára elegem lenni.


Képzeld el én meg k*rva nagy akarok lenni, és mégsem vagyok az? Akkor neked szerinted nem is tudom mit írjak ide...

2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bunkoparaszt: szerintem ha százhuszonnyolcmillió ember százhuszonnyolcmilliószor elmondaná a világ összes emberének , hogy mi hogyan megy ebben a sportban, akkoris ugyanúgy kérdezősködne mindenki...
2011. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igazad van, de olyan szinten elegem van ebből az egész gondolkodásmódból... Ők azt hiszik, hogy túl izmosak lesznek... Nem tudom, hogyha futni akarna azt úgy kérdezné meg, hogy:


Szeretnék futni, de nem akarom holnapra lefutni a kib*szott nyújorki maratont, csak futni szeretnék, mit csináljak?


A testépítést, és magában a súlyzós edzést már mindörökké valami csodaszarnak fogják felfogni az emberek, tudom, hogy el kell fogadni, de k*rvára nem megy.


És ha előr egy szintet, ami mér neki oké, akkor mi lesz, abbahagyja? Nem még nagyobb akar lenni majd, és felfogja, hogy mekkora f*szságot mondott az elején... De persze ez nem biztos, hogy sikerül...


Kérdező, nem kapd fel a vizet, nem csak rólad beszélek... De ezt már muszáj volt leírnom.

2011. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez a tipikus csajként lemegyek a terembe de életem első teremben eltöltött percében bejelentem h jajj én nem akarok testépítő lenni- című hozzáállás
2011. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ja.
2011. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tudod aza baj h sokan akik látnak egy testépítőt arra nem gondolnak, hogy hány év, és hányszáz liter tiszta izzadtság van egy fizikum mögött.
2011. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják rá, hogy ááá ez koxol, úgy könnyű 2 év alatt nekem is menne.
2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja aki jól néz ki az tuti koxol.
2011. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A profik tényleg koxolnak. csak az a külömbség, hogy van Józska a faluba, kislány ahoz h megfogja a súlyzót, és inkább bekoxol. a profi meg azért koxol, hogy 15 év vérverítékes edzés után rá tudjon dobni magára még pár % ot, hogy meg tudja nyerni...pl a MR.Olimpyát.
2011. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!