Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés terv a 0-ról?

Edzés terv a 0-ról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Erről van szó...
2011. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen semmi. Lemész a terembe guggolsz, felhúzol, fekve nyomsz, lehúzol nyak mögé gépen, 90fokos padon vállazol rúddal , tolóckodsz és francia rúddal bicepszezel. Ennyi. Ezt csináld 2-3 hónapig és utána elkezdheted olvasgatni ezt a sok sületlenséget. Az étrend meg ezek nem olyan lényeges dolgok az elején. Az étvágyad úgy is megjön az edzéstől.

Bitang nagy nem leszel jó pár évig semmilyen edzéstervvel vagy étrenddel.

Én sosem étrendeztem. Eszem ami van és járok edzeni.. Fejlődöm szépen, bár lehet lassabban, mint az aki ennek él, de kit érdekel. Az erőm meg úgy gyarapodik, hogy alig bírják az ízületeim követni. Sőt, már gyökérkezelésen is voltam kétszer, mert nem szedtem vitamint és elvonta a szervezetem a sok edzés miatt a kálciumot meg a foszfort a fogaimtól aztán elhalt 2 magától szuvasodás nélkül.

Fekete Laci is 50 db pogácsát reggelizik. Ereje akkora, mint 3 testépítőnek együtt. Emellett az izomtömege is hatalmas, csak nem látszik, mert eltakarja az a rengeteg zsír, háj formájában, viszont ő direkt ezt akarta. Egy átlagos ember aki csak úgy erősödni és izmosodni szeretne, átlagos kajálással el fogja érni azt amit akar.

Ha Budapesti vagy akár el is mehetek veled egy két edzésre ,hogy megmutassam mit és hogyan, ha gondolod, csak írj e-mailt.

2011. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
az utolso kommentesnek köszönöm szépen ő felfogta, hogy mit akarok. az emailt küldöm, budapesti vagyok =)
2011. júl. 26. 22:28
 14/15 anonim ***** válasza:

"Fekete Laci is 50 db pogácsát reggelizik. Ereje akkora, mint 3 testépítőnek együtt. Emellett az izomtömege is hatalmas,"


:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2011. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 matekid ***** válasza:

Kedves kérdező!

A legjobb ha lemész a terembe és személyi edzőt kérsz, mert könnyen beleeshetsz abba hogy nem rendesen csinálod a gyakorlatokat így azoknak nem lesz értelme. amúgy elöször senki se akar izomagy lenni, de a végén mindenki superman akar lenni :DDD és figyelj az egészséges étkezésre, sok vizet igyál!

2011. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!