Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem leírni 5napos...

Niceszisz kérdése:

Tudnátok nekem leírni 5napos edzéstervet fenékre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! FogyókúráZok. Szülés után vagyok. Már leadtam 33 kgot diéta plusz kocogással. Most kezdtem el edzőterembe járni. Elsősorban fenékre és combra )de inkább a feneken legyen a fókusz)szeretnék erősíteni. Feszesebb kerekebb popsit szeretnék. kÖSZÖNÖM

2016. júl. 25. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ez úgy hangzott mint egy éttermi rendelés :D Amúgy ilyen hogy "Én márpedig csak kerek popsit és szexi lábakat szeretnék" nincs. Próbálj teljes testre edzeni de ha az a fő szempont a láb és a fenék kaphat egy picit több terhelést. Amúgy ha fenék és comb akkor a guggolások és a kitörések kapjanak nagyobb hangsúlyt mellé coretraining. De ha adsz még valami infót akkor segítek :)
2016. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben. mire vagy kíváncsi? :)
2016. júl. 25. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csak általános dolgokra. Hányszor edzel egy héten, a teremben nagyjából mit szoktál csinálni, a terem felszereltsége, magasság és testsúly, a diéta alatt konkrétan mit értesz, szülés előtt sportoltál e stb.
2016. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!