Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki ajánlana edzéstervet...

Valaki ajánlana edzéstervet fenékre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami sportos , de most ezt szeretném végig csinálni. Vékony vagyok, és nem tudom, hogy ehhez kellene valami különös étrend is, hogy formásabb és nagyobb fenekem legyen?

2016. jan. 2. 21:19
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
60%

Tömegnövelő étrend kell. Google: sárga kapszula pdf. Olvasd el.

Fenékre: súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás. hanyatt fekve csípőemelés súllyal a hasadon. De mindenre kellene edzeni, nem csak alsótestre.

2016. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van ahogy Cortez írja, a csak fenék edzés értelmetlen, komoly testtartási bajok lehetnek belőle.
2016. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fenékre jó gyakorlatok:

Guggolás, kitörés, lábinga, merevlábas felhúzás, csipőemelgetés, lábtárogatás, lábkitolás (ezt csak én nevezem így, erről van szó: [link] )

De mindenre érdemes edzeni, nem csak fenékre. Kezdetben kb 2 részre oszt fel a tested és osztatlan edzésterv legyen. 2 naponta edzés, egyszer a tested első fele (felsőrész), aztán a másik (alsó). De ha csak fenekezni akarsz, akkor is legyen meg a pár nap pihenő, izomlázra nem edzünk. Étrend sem árt, de ha nem vagy edzett egyáltalán, akkor lesz változás eleinte anélkül is, hogy különösebben odafigyelnél a kajára.

2016. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!