Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után látszik a...

Mennyi idő után látszik a futásban fejlődés?

Figyelt kérdés

Az állóképességem szörnyű. 3perc futás után meg kell állnom mert nem bírom. Azért akarok jobb lenni, mert tesiből nem akarok emiatt 1-eseket kapni.

Mivel itt a nyár, gondoltam elkezdem, de nem hiszem hogy napi 3 perc futással sokra megyek.

Ha el is kezdeném, és minden nap futnék, mennyi idő után látszana a fejlődés? Mennyi idő után tudnék lefutni folyamatosan mondjuk 10 percet?



2016. júl. 14. 13:42
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!Én 13 éves voltam amikor elkezdtem futni,200métert alig tudtam lefutni.Következő alkalommal már sikerült 400m.1év alatt annyit fejlődtem hogy lefutottam 10km-rt-Szóval mindent bele és szépen apránként fokozatosan fogsz fejlődni.

36/nő

2016. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ohh ez nagyon bíztató!😃 Vasárnap megyek is és veszek futócipőt!

Köszönöm a választ!😊

2016. júl. 21. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!