Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hozzáértő tudna segíteni...

Egy hozzáértő tudna segíteni futásban?

Figyelt kérdés
A célom 12 perc alatt 2000 méter lenne. Most 500-1000 métert futok. 500 méter 2perc43mp, 1000 méteren 6perc. 2000 métert le bírom futni, csak nem 12 perc alatt. Nem tudom mit csináljak igazából, már sprinteltem is, kocogtam órákon át, de nem jön össze. Hányszor és mennyit fussak?

2016. máj. 27. 14:42
 1/2 anonim válasza:
Ehhez kellenének a paramétereid, hogy mennyi idő alatt szeretnéd elérni a célodat, hogy egyáltalán lány avagy fiú vagy-e. Ha leírod h milyen magas vagy, hány kg, esetleg a netfixes adataidat pl. testzsír, akkor megpróbálhatok tanácsot adni. :)
2016. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
177 centi 73-75 kiló és fiú vagyok. Testzsírom 15-17% lehet. Kb. Fél év szerintem reális idő lenne elérni.
2016. máj. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!