Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mely kettlebell gyakorlatokkal...

Mely kettlebell gyakorlatokkal lesz jó széles hátizmom?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ettől nem fogsz leszálkásodni, ugyanis a szálkásodáshoz étrend kell. Olvasd el a Sárga Kapszulát, ebben benne van minden ismeret, ami az izomnöveléshez szükséges. Ne fuss minden nap, elég heti 3x. Ne csak húzódzkodj, legyen egy teljes testes programod és azt heti háromszor csinálod, azokon a napokon amikor nem futsz. Futni elég 10-15 percet lendületesen, ha nincs rajtad sok zsír. Ha sok van akkor másfajta mozgásforma kell, de minden le van írva a könyvben.
2015. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És egy hónap alatt kb. 1 kiló izom jöhet, ha nem vagy zsíros. Hátat szélesíteni, vagyis izmot növelni, meg zsírt is leadni nem lehet egyszerre. Ha nagyon kezdő vagyok, akkor kismértékben lehet izmosodni fogyás mellett, de ez nem tart sajnos sokáig. Nem tudom mennyi az a súlyfelesleg, de ha nem vészes, akkor tömegelj és utána szálkásítasz.
2015. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem sok a felesleg, csak annyiban gáz hogy a hasizmom már nem kockás miatta, mert fedi. Egyébként meg kockás lenne :D

Nemcsak húzódzkodok, crossfitezni is járok hetente kétszer, ha emellett futok nem a két crossfites napokon heti 3-szor az úgy jó?

Egyébként akkor mire jó az az anyagcseregyorsító ital amit linkeltem?

2015. jún. 25. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!