Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mely kettlebell gyakorlatokkal...

Mely kettlebell gyakorlatokkal lesz jó széles hátizmom?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyikkel sem.
2015. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt hogy? Tuti erősíti a hátat egy csomó. De ezek szerint nem szélesíti?

Akkor milyen gyakorlat szélesíti? Húzódzkodás pl?

2015. jún. 24. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Hali!


Szerintem a double swing es a single-arm press lehet a te gyakorlatod a megfelelo sulyokkal.

2015. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás. Kettlebellel lehet csinálni evezést, úgy mint kézi súllyal, de valószínű, hogy 24 kg alatt nem igazán szélesít az a súly. Maradj a húzódzkodásnál, aztán ha könnyen megy, a lábadra akasztod a bellt és úgy nyomod.
2015. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a húzódzkodást már több mint egy éve csinálom szinte állandóan, 15 db megy minden fogásban, így általában annyit szoktam csinálni, de ha nagyom megerőltetem magam megy 19-20 is

de nem szélesítette olyan nagyon

amúgy ha ráfeszítek akkor úgy f**za meg minden csak én azt szeretném ha feszítés nélkül is széles lenne, kb mint ez:

[link]

azért nem pont ilyen, mert erre sokat kell gyúrni, csak a lényeg hogy ne full keskeny legyen a hátam amikor nem feszítek rá :D

2015. jún. 25. 17:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Kell ehhez váll is mg sok minden. Nm ártana több gyakorlat sem hátra. Evezések is kellenének, hogy vastag legyen a hátad. Húzódzkodásnál feszítsd a hátad, koncentrálj rá, különben karból fogsz húzni. Majd alakul. Étrended van egyébként?
2015. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nincs étrendem
2015. jún. 25. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Az lesz a baj. Megtanulhatsz úgyis húzódzkodni, hogy nm szélesedsz ki. Úgyis kinyomhatsz 100 kilót, hogy alig látszik rajtad valami. Ezért kell az étrend. Lehet, hogy növeltél izmokat húzódzkodással, de éppen annyit amivel megy a 15-20 ismétlés. Láttam már olyat, hogy valaki megcsinált 50 húzódzkodást, de alig volt hátizma. Persze még beindulhat a dolog egy kicsit jobban, ha még csak kamasz vagy.
2015. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen, kamasz vagyok

de mégis milyen étrend kéne nekem? milyen infók alapján tudtok nekem mondani egy frankó étrendet?

mellesleg én ennek a használatára gondoltam:

[link]

mármint nem étrendként, hanem csupán zsíreltávolításra

(annyira nincs sok csak szálkásítani is szeretnék)

egy haverom azt tanácsolta, hogy minden nap fussak és igyam ezt a cuccot, szerintetek ez milyen eredménnyel bír majd?

2015. jún. 25. 18:56
 10/13 A kérdező kommentje:

#6!

Megpróbáltam minél jobban koncentrálni a hátamra.

Ez úgy nézett ki hogy be voltam feszülve rendesen, és 10 után éreztem a hátamban hogy elfáradt. :D

(Egyébként jó lassan csináltam, koncentráltam, ezért is fáradtam el 10-től.)

Amúgy ez a chin up volt, magyarul a szűk fogású.

Jól csináltam, jól összpontosítottam a hátamra? :D

Ha így csinálom, és minden nap vagy 3-szor 10-et, azaz idővel szerintem 15-öt, ha már jobban bírj az elfáradást, akkor mennyi időn belül figyelhető meg változás?

2015. jún. 25. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!