Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan alapozzak kézenállásos...

Hogyan alapozzak kézenállásos fekvőtámaszhoz? Milyen gyakorlatokkal erősítsem magam?

Figyelt kérdés
Jelenleg fekvőzök, húzódzkodok. Télen súlyzóztam, most csak saját súllyal edzek. Arra gondoltam, hogy magasabbra rakom a lábam fekvőnél, meg csinálod vállból nyomásokat 30-50 kilóval. Jelenleg 30 kilóval tudok 3x8-at nyomni, de még nem megy könnyen.

#edzés #kézenállásos húzódzkodás
2015. jún. 7. 22:23
 1/7 anonim válasza:
Ha tudsz kézenállni fal nélkül próbálj meg felmenni béka állásból! :D (Én 6-7-et megtudok fal nélkül!)
2015. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet, de még nem tudok kézen állni. A varjú vagy a béka állás a könnyebb? Melyikkel érdemesebb kezdeni?
2015. jún. 7. 22:44
 3/7 anonim válasza:
Ha akarod először tanulj meg kézenálni 1 hét kb. Az sokat segít! Nem tudom így pontosan mikor a térted a könyöködön van! :D
2015. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Varjútartás a hatásosabb erre a célre, napi 1-2 perc eleinte megteszi, aztán szépen lehet folytatni falnál, aztán egyre távolabb a faltól. Én például úgy tanultam meg, hogy fejállásból nyomtam ki magam, mert úgy már megvolt a stabil testtartás.
2015. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :)
2015. jún. 8. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

kézenállás falnál időre sorozatokat és pike push up.

aztán ha ezeken túl vagy akkor jöhet a könyvezés,15-20 centiről indíthatod.

2015. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom. Holnap kezdem. Köszönöm srácok. :)
2015. jún. 8. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!