Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az alkatról? Hogy lehetne hatékonyan formásítani? /kép nincs/

Figyelt kérdés

170 cm, 57 kg. Mell: 92 cm; derék: 61 cm; csípő: 91 cm. Testzsírszázalék: 23%. L/18

Mi a véleményetek erről az alkatról?


Kalóriát számolok, igyekszem egészségesen étkezni, rengeteg folyadékot viszek be, szedek vitamint, napi kardio és (saját testsúlyos) erősítő edzés becsületesen megvan. Mégis a súlyom stagnál (néha felugrik 60-ra), a bőröm petyhüdt, kövérnek és gyengének érzem magam.

Hogy lehetne hatékonyan formásítani?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. máj. 14. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Konditerembe hajlandó lennél-e járni?
2015. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jártam, csak sajnos most nincs erre keret. Próbálok hasonló edzéseket összehozni, mint a teremben.
2015. máj. 15. 01:12
 3/15 anonim ***** válasza:
otthon milyen kézisúlyzód van? mekkora a súlyuk?
2015. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kb. 3 kg-osak. A csontjaim nem nagyon bírják a megterhelést, ezért ritkán használom.


Egyébként elírtam: 17%-os* testzsír. De ebben kételkedem, mert csak online mérés...

2015. máj. 19. 19:35
 5/15 A kérdező kommentje:
Csökkentettem a kardio idejét, elkezdtem súlyzózni, növeltem a kalóriabevitelt és fogyok (56 kg). Nagyon formátlannak tartom magam így is, szinte semmi izmot nem sikerül magamra pakolni. Ez lehet esetleg egészségügyi probléma miatt? Vagy a módszeremmel van valami baj?
2015. máj. 22. 22:08
 6/15 A kérdező kommentje:
A méreteim is változtak, sajnos rossz irányba... 85-59-90. Kezdem teljesen elveszíteni az önbizalmam (és a melleim), sehol a látható fejlődés, ráadásul oda a homokóra alkatom is. Menthető ez még valahogy? Nagyon örülnék pár tanácsnak.
2015. máj. 28. 08:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés,

+ ne kalóriát számolj, hanem rakd rendbe a kajádat, érdemes étrend naplót vezetni.

Szénhidrát, fehérje és zsírok arányára mennyiségére figyelj, ne a kalóriákra. Ügyelj a megfelelő eszenciális zsírok bevitelére és szedj valami értelmesebb multivitamint.

2015. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A Fegyencedzésről túlságosan megoszlóak a vélemények... Gerincferdüléssel nem is merek belevágni. Naplót vezetek, meg odafigyelek az arányokra is, amennyire tudok. Milyen multivitaminra gondolsz? Igyekszem mindent megtenni az egészségem érdekében, de sajnos nem vagyok eleresztve... Leginkább időt és kitartást tudok szánni rá.
2015. máj. 29. 07:14
 9/15 A kérdező kommentje:

Tartom az 56 kg-t, méretek: 88-60-90 (elfogadhatóbb). Ezenkívül nem tudom mennyire számít, de comb az 50 cm, felkar az 25 cm - ezekből szeretnék leginkább lefaragni. A legkevésbé egyébként a fenekemen látszik az edzés...

2 éve még 80 kg voltam, akkor egy nyár alatt lement 15 kg. Olyan, mintha még mindig sok zsírfeleslegem lenne, de elbizonytalanodtam. Most már leálltam a kardióval, a kalóriaszámlálással is, csak így még rosszabbul érzem magam.

Időt kéne hagynom magamnak? Az utóbbi években rendszeresen foglalkoztam a testemmel, egész májusban pedig szálkásítani próbáltam ennek eredményét, de nem megy. Kiskorom óta satnya vagyok, fog ez valaha változni?

Valami konkrét diéta/edzés, ami beválhat?

2015. jún. 1. 05:13
 10/15 anonim ***** válasza:

a gerincproblémákhoz pont menne a fegyencedzés,mert nincsen benne hosszirányban terhelő gyakorlat és elég jó benne a törzs és hát edzése nyújtása.

tehát javíthat a problémádon.

a másik meg hogy mit csinálnál otthon eszközök hiányában ha nem ezt?

olvasd el a könyvet róla.

2015. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!