Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhaték le viszonylag...

Hogyan fogyhaték le viszonylag gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés

Sziaszok!

16 éves fiú vagyok, aki 175cm magas és 78KG.

Mint ahogy a kérdésben láthatjátok, nem vagyok megelégedve a súlyommal.16 évesen nem a leg egészségesebb iyen súlyal rendelkezni, azthiszem.

Arra szeretnék valami megoldást kapni, hogy hogy adhtnék le mondjuk 10KG-ot viszonylag gyorsan, és tartósan.

Hallottam már arról, hogy ne egyek, csak igyak mindig vizet, de mivel suliba is járok, és nem tudok magammal annyi folyadékot vinni, ami elég lenne úgy egész napra, hogy közben még edzőterembe is járok, ezért azt hanyagoltam.Persze szombat vasárnap csinálom, csak hétköznapokon nem.

Szóval azon kívül valaki tudna még más dolgot mondani, ami főleg hatékony?


2015. máj. 4. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szàlkásító dièta kell és edzés.

Google: alapismeretek.

2015. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de ez a 'Szálkásító déta' nem hiszem, hogy bejönne nekem.Olvastam, hogy délben is enni kéne, ami számomra lehetetlen, főleg olyan ételeket amiket olvastam, mivel amint már írtam, iskolába járok, és örülök, ha 3-ra vagy fél4-re haza érek, szóval az ebéd szóba se jöhet.És most lehet azt mondani, hogy vigyem magammal azebédet, de sajnos így is mindig tele van táskám könnyvekkel, és az aznapi ételemmel+Italommal.
2015. máj. 4. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ennyi.A jó alakú embereknél alap a kajás doboz.Azt meg senki nem kérdezte,hogy neked mi jön be.Az lett leírva,hogy a kérdésben foglalt célhoz mi szükséges.
2015. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor nem kell olvasni az első mondatot, azt csak olyan mondat 'indítónak' írtam.Szóval akkor te azt mondod, hogy ha én nem viszek magammmal kajás dobozt, akkor már le sem fogyhatok sehogy?
2015. máj. 4. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne visszakérdezzél,hanem olvasd el az ajánlott irodalmat egymás után háromszor,mintha az életed múlna rajta,aztán ha abból nem értesz valamit,akkor kérdezhetsz.
2015. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért nem lehet normális válaszokat írni, szerintem te a dickhead emberek közé tartozok, azokból meg nem kérek :)
2015. máj. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!