Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen milyen gyakorlatokka...

15 évesen milyen gyakorlatokkal tudnék, formasitani' a testemen? Fenék és láb főleg, de minden jöhet.

Figyelt kérdés

Fogyni nem szeretnék, mert nagyon vékony vagyok. Csak úgy sehogy se nézek ki, és szeretnék ezen változtatni. Inkább egyszerűbb dolgokra lennék kíváncsi. Pl hogy a futás vagy a guggolás jó, hatásos e, és hogy egy héten Hányszor mennyit kéne csinálni abból amit javasoltok. Mint a kérdésben írtam főleg fenek es láb erdekel, de akár hasra stb is irhattok.

Nagyon szepen koszonom a válaszokat! :)


2014. szept. 1. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Testépítés, calisthenic.
2014. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Xyrot ***** válasza:

Olvasd el a sárga kapszulát (könyv, internetről ingyen letölthető, pár óra alatt olvasható, éveket lehet vele spórolni :) Ott mindenre kapsz választ!

Gyakorlatok: Kitörés, guggolás..de mint mondtam majd kapsz pontos és a lehető leghasznosabb választ a könyvben!

2014. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen el fogom olvasni a könyvet! :)
2014. szept. 1. 21:25
 4/5 Xyrot ***** válasza:
Helyes :) Aztán sok kitartást!
2014. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2014. szept. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!