Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet hatékony...

Milyen sporttal lehet hatékonyan hasból fogyni?

Figyelt kérdés
A térdem miatt nem tudok semmi olyasmit sportolni, amiben ugrálni kell. Cardio helyett valami mást tudnátok ajánlani?

2014. nov. 9. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze térdműtét és utána tudsz mozogni. Ergó fogyni fogsz ennyire egyszerű. :D
2014. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet műteni a lábam. Illetve lehetne, de nagy valószínűséggel csípőig lebénulnék úgyhogy egyik orvos sem ajánlja.
2014. nov. 9. 01:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem sporttal, hanem étrenddel kell fogyni, a sport nem a fogyáshoz, hanem a hosszún és kiegyensúlyozott élethez kell.
2014. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító diéta kell, ez a lényeg és bármilyen mozgás megteszi mellé. Pl úszhatsz is, ott nem kell ugrálni.
2014. nov. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem mondták. Mindössze annyit fűznék hozzá, hogy helyi fogyás nem létezik.
2014. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is rossz a térdem (szintén műteni kéne, de jelenleg az életkörülményeim nem teszik lehetővé). én általában lenyomom a súlyzós edzést, majd biciklizem 45 percet (ideiglenesen 35 percet kocogok- szerencsére egyelőre bírja)
2014. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fitnessfan válasza:
Szia! A fogyáshoz tényleg diéta kell: kevesebb kalóriát kell bevinned, mint amennyit felhasználsz. Ha keveset mozogsz, akkor - saját tapasztalatom szerint - 1000-1200 kcal az, amivel lehet fogyni. Tudom, hogy mindenféle okosság van, hogy hogyan kell kiszámolni a kalóriaigényt, de nekem egyszerűen ez vált be. Ezzel havi szinten 2-3 kilót lehet fogyni, ami nem túl sok, viszont érzékelhető, látványos eredményt hoz már egy-két hónap után is. A mozgás segít, mert a mozgáshoz is energia kell. Ahhoz, hogy a fogyás után szép, egyenletesen izmos, feszes tested legyen, érdemes kisebb súlyokkal kondigépes edzést csinálni. Lehet otthonra is venni gépeket, ha nem akarsz edzőterembe menni... Még a szobabiciklízés jutott eszembe, és rá is kerestem egyre, amit néztem nemrég és nagyon tetszett. Ez az m-tech BES-9705, és láttam, hogy most 15% akció van! És a kondigépekre is! Szóval most érdemes megnézni a megafit.hu oldalon a többi gépet is! Sok sikert a fogyihoz!
2015. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!