Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék változtatni magamon,...

Szeretnék változtatni magamon, irna valaki nekem egy jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

régen jártam fitnesbe volt egy edzéstervem csak a tulaj olyan szinten bunkoskodott mert pld amit nemértettem gépet, nemhogy megmutatta volna hogy kell használni, lemondott.


Arra kérnék itt valakit hogy ha van annyi idejes és szánná rám hogy irna-e nekem (tömegnövelésre is mint izomból ( nincs rajtam semmi zsir 55kg vagyok vékony ) )

egy edzéstervet mellé étkezéssel mint pld a reggeli, tizorai, ebéd, uzsonna vacsora stb. Iszonyatosan hálás lennék!



2014. aug. 27. 02:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy otthoni edzésterv, vagy kint a szabadba mindegy. Otthon van 17kg csinkám, 5kg ketlebell.. ennyi
2014. aug. 27. 02:40
 2/3 aikiboxer ***** válasza:

Az étkezésedet rendbe tudod tenni a Sárga kapszula című könyv alapján, amelyet ingyenesen le lehet tölteni az Internetről.


Edzéstervnek meg töltsd le vagy inkább vedd meg a Fegyencedzés című könyvet, ezzel tudsz rendesen edzeni súlyok nélkül is.

2014. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Xyrot ***** válasza:

Először mindenképp szükséges lesz egy 2-3 hónapos átmozgató edzés..szóval mondjuk mész 3x egy héten és ilyenkor minden izomcsoportra végzel 1-2 gyakorlatot (ez 3-4 széria, 8-12 ismétlés)! Ezután már eloszthatod az edzéstervet..

Mondjuk heti 3x edzéssel:

Hétfő: Mell-tricepsz

Kedd: Pihenő

Szerda: Hát-bicepsz

Csüt. Pihenő

Péntek: Láb-váll


Heti 4x

Hétfő: Mell-tricepsz

Kedd: Hát-bicepsz

Szerda pihenő

Csüt: Láb

Péntek váll

(a has az bármelyik napon mehet)


Heti 5x edzés:

Hétfőtől péntekig minden nap edzel egy izomcsoportra pl:

Hétfő: Mell

Kedd: Láb

Szerda: Hát

Csüt. Váll

Péntek: Bicepsz-tricepsz


Az étkezéssel kapcsolatosan :

Napi kb 2g/testsúlykilogramm fehérje, napi 3-7g/testsúlykilogramm közötti szénhidrátbevitel az alkatodtól függően!

Na meg persze ahogy fentebb hangsúlyozta a kedves válaszoló olvasd el a srága kapszula című könyvet! Sokat fog segíteni!

Szép napot!

2014. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!