Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok kondiba fogok...

Lány vagyok kondiba fogok menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/L. -160cm 56 kg

elég a lustálkodásból, 3 éve tervezem hogy megyek kondiba és nyárra jó leszek, sosem lett ez és nyár elején sírok hogy bár elkezdtem volna ősszel, hát ősz van most már elég, tennem kell!

nem vagyok dagadt, de a hasamon van a sok felesleg, sőt én nem tudom mi van de eszek valami keveset és egyből 5 cm dagad, rosszul vagyok :( nagyon puffadok...


szóval a lényeg megyek kondiba, barátommal, ő már egy ideje gyúr, de ő sem tudja pontosan nekem mi lenne jó, ezért szeretném itt megkérdezni hátha kapok valami jó választ.

fogok futni mindenféle képen, de súlyzók nélkül nem leszek formás, szeretek guggolni rúddal és kitörésezni stb, de kellene nekem egy női edzés terv mert csak nem csinálhatom ugyan azt mint a párom :)



2013. nov. 20. 17:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Figyelj, az hogy milyen forma lesz a végén, leginkább genetika, de sokat lehet változtatni. Én is szeretnék Lazar Angelov testet, de 28 év edzéssel sem közelítem meg. :) Van egy határ mindenkinél, amit erősen megszab a genetika, hiába az edzés és az étrend.

A legelső válaszoló belinkelt neked egy oldalt, ahol találsz terveket. Azt nézd át. Étrendben először tömegnövelő (kalória pluszos) étrend legyen, majd ha elég izom lesz, akkor jöhet a szálkásítás.

2013. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 *Glissade* ***** válasza:

Az áhitott testhez amit kinéztél nem kell sok izom! Viszont genetika annál inkább...

Nagyon valószínű, hogy te inkább fogyni szeretnél.

Vágj bele, aztán majd meglátod:)

2013. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

hát igen, lazar verhetetlen :D

És bele sem gondoltam a genetikába, hát majd az akkor lassan kiderül és igaz meg akartam nézni amit linkelt, csak siettem,mégis nézem most


Köszönöm :)

2013. nov. 22. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!