Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok kondiba fogok...

Lány vagyok kondiba fogok menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/L. -160cm 56 kg

elég a lustálkodásból, 3 éve tervezem hogy megyek kondiba és nyárra jó leszek, sosem lett ez és nyár elején sírok hogy bár elkezdtem volna ősszel, hát ősz van most már elég, tennem kell!

nem vagyok dagadt, de a hasamon van a sok felesleg, sőt én nem tudom mi van de eszek valami keveset és egyből 5 cm dagad, rosszul vagyok :( nagyon puffadok...


szóval a lényeg megyek kondiba, barátommal, ő már egy ideje gyúr, de ő sem tudja pontosan nekem mi lenne jó, ezért szeretném itt megkérdezni hátha kapok valami jó választ.

fogok futni mindenféle képen, de súlyzók nélkül nem leszek formás, szeretek guggolni rúddal és kitörésezni stb, de kellene nekem egy női edzés terv mert csak nem csinálhatom ugyan azt mint a párom :)



2013. nov. 20. 17:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Miért nem érnek semmit sem? Felesleges csinálni, mert nincs hatása? Vagy még árt is?
2013. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Mert az izmok a nagy súllyal végzett edzésre reagálnak.

Ha normális súlyokkal dolgoznának (8-15 ismétlés) akkor hatna.De sok nő csak 10 kilóval csinál 3x50-et lábra meg hasonlók.Csak meg kell nézni őket,semmi erőlködés nem látszik rajtuk..


Nagyon kicsit lehet ezzel is fejlődni,de mi a fenének ha normális edzéssel egy hónap alatt többet fejlődik mint így fél év alatt..idő,energia és pénzpocsékolás valamint felettébb demotiváló.

2013. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem árt, csak felesleges. A guggolás és kitörés is megedzi az egész combot, farizmot. Sok nő azt gondolja, hogy ezekkel a combtávolító és közelítő gépekkel majd helyi zsírégetést fog elérni. De nincs ilyen, nem lehet szabályozni a zsírleadás helyét. Mindenkinél genetikailag meghatározott, hogy ki honnan, milyen ütemben fogy. Tehát erre nem alkalmas ez a gép sem, erősítésre pedig van jobb.
2013. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
És ha nagyobb súlyokkal csinálom, akkor sem jó? Én 35-tel szoktam 4x20-at. (Persze a lábam (és a testem) többi részére is dolgozom.)
2013. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis izomcsoportot mozgat meg, ami kap elég terhelést egy normális guggolással. Felesleges időpazarlás.
2013. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A puffadásra a paleolit étrenddel tehetnél egy próbát.Ha nem is állsz át,de pár dolgot átvehetnél belőle,mert megszűntheti a puffadást,ami egy idő múlva tényleg kellemetlen,sőt fájdalmas.
2013. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 *Glissade* ***** válasza:

Kérdező!


Én a hellyedben elkérném a barátod kezdő edzéstervêt... ha az jól van összerakva, benne van minden testrész ( még a láb is). Megkérném, hogy mutassa meg ez alapján a gyakorlatok hellyes kivitelezêsét rúddal vagy kicsi súllyal.

El lennék vele pár hónapig, ameddig rá nem érzek a dologra.

Majd ezután kezdenêk el saját edzéstervben gondolkodni.

2013. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

aaz igen, jó sok válasz érkezet és köszönöm, gondolkodtam azon hogy nagyából ugyan azt tegyem mint a párom, csak mondjuk kevesebb hátazás,mellezés,biceosz,tricepsz stb., és több lábazás meg hasazás mondjuk, csak azért minden mozgassak át, a futásra azért gondoltam mert azzal lemehet a fölösleg a hasamról.

És tényleg nem sok izmokat szeretnék, csak fit lenni, szép csinos nőies formákkal :)


Utána nézek a paeolitnak is, köszönöm:)


utolsó, hát ez lesz kb

ha nem találok egy komplett női edzés tervet, hogy melyik napon mit és mennyit :)

2013. nov. 21. 17:31
 29/33 A kérdező kommentje:
és bocsi magyaromért, norvég lány vagyok:)
2013. nov. 21. 17:31
 30/33 A kérdező kommentje:

Ilyesmi hasat akarok:

[link]


[link]


test:

[link]


ami már nekem sok és nem tetszik:

[link]

2013. nov. 21. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!