Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok kondiba fogok...

Lány vagyok kondiba fogok menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/L. -160cm 56 kg

elég a lustálkodásból, 3 éve tervezem hogy megyek kondiba és nyárra jó leszek, sosem lett ez és nyár elején sírok hogy bár elkezdtem volna ősszel, hát ősz van most már elég, tennem kell!

nem vagyok dagadt, de a hasamon van a sok felesleg, sőt én nem tudom mi van de eszek valami keveset és egyből 5 cm dagad, rosszul vagyok :( nagyon puffadok...


szóval a lényeg megyek kondiba, barátommal, ő már egy ideje gyúr, de ő sem tudja pontosan nekem mi lenne jó, ezért szeretném itt megkérdezni hátha kapok valami jó választ.

fogok futni mindenféle képen, de súlyzók nélkül nem leszek formás, szeretek guggolni rúddal és kitörésezni stb, de kellene nekem egy női edzés terv mert csak nem csinálhatom ugyan azt mint a párom :)



2013. nov. 20. 17:41
1 2 3 4
 11/33 Dogmatix91 ***** válasza:
Nyilván nem fog befeküdni egy 56kg-os lány 100kg alá és lehet, hogy nem is fog rúddal fekve nyomni, de pl. szerintem simán belefér az egykezes súlyzókkal való fekvenyomás (egyenes/ferde padon). Nem fog tonnákat mozgatni, de ugyan azokat a gépeket használja egy férfi és egy nő (kivéve a puncibicepsz/tricepsz gépeket mert azokat csak a nők és a melegek használják). Az ismétlés meg megint edzésterv és stílus függő. Én valamikor lemegyek egész 8 ismétlésig, de pl. lábnál nem megyek 15 ismétlés alá (guggolásban 30as ismétlésem is van), akkor én most női edzéstervet csinálok? :S :D :D A formálódni csak úgy lehet, ahogy dagadó izmokat növeszteni. Szükséges hozzá az izomrostok szakadása, amit csak úgy érhetsz el, hogy leterheled őket. Ez érvényes férfira, nőre, majomra stb. Az, meg hogy kinek mi a túl izmos, elég szubjektív.
2013. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Akkor fejtsd ki: mely gépeket használják csak nők, és melyeket csak férfiak? S miért kéne más súlyt (egyéni maximumhoz képest) és más ismétlésszámot használni? Asszed, ha nem figyel a nő, majd véletlenül túl gyorsan nőnek az izmai, ezért csinálja lassabban? Vagy mi?


Az meg tény, hogy ez az ország nagyon nincs felkészülve az izmosabb nőkre, valahogy nem képesek felfogni, hogy mi is ez, és ahelyett, hogy értelmeznék a helyzetet, kapásból férfiasnak mondják inkább őket sokan, ahelyett, hogy gondolkodnának. Túl izmos egy nő naturálban _nem tud_ lenni. És itt most nem a nyápicskálán mérjük, hanem a sportskálán. Nem attól lesz valaki "túl" izmos, hogy van rajta egyáltalán izom...

2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Remélem, legalább az izmaid nagyobbak, mint az IQ-d. Én nem sértegettem senkit sem, ellentétben veled.
2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Így van. És egy férfi sem tud naturálban túl izmos lenni, pláne nem egy nő.
2013. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Jé akkor mégiscsak vannak olyan gépek, amiket főként a nők használnak :) Én is ezekre gondoltam.
2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ja, közben mire elküldtem jött pár válasz. szóval Dogmatix és Wash tökéletesen leírta mi a helyzet. Neked meg sokat kell még tanulnod 82%-os kislány. Nagyon nem vagy még képben.
2013. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Normális nő nem használja a lábnyitogatót...
2013. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Bocs de ne élek együtt azokkal, akik ugyanoda járnak edzeni, úgyhogy nem tudom, hogy szednek-e valamit vagy nem. Én csak a külsejüket látom.
2013. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
kislány? már elég régen hívtak így :)
2013. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

A puncitárogatógépek semmit nem érnek egy nőnek sem. Szóval ezzel is mellé lőttél kislány.

Mondom, hogy nem értesz te ehhez, menj a kiskegyedre vagy a feminára ilyen tudással, az való neked.

2013. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!