Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok kondiba fogok...

Lány vagyok kondiba fogok menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/L. -160cm 56 kg

elég a lustálkodásból, 3 éve tervezem hogy megyek kondiba és nyárra jó leszek, sosem lett ez és nyár elején sírok hogy bár elkezdtem volna ősszel, hát ősz van most már elég, tennem kell!

nem vagyok dagadt, de a hasamon van a sok felesleg, sőt én nem tudom mi van de eszek valami keveset és egyből 5 cm dagad, rosszul vagyok :( nagyon puffadok...


szóval a lényeg megyek kondiba, barátommal, ő már egy ideje gyúr, de ő sem tudja pontosan nekem mi lenne jó, ezért szeretném itt megkérdezni hátha kapok valami jó választ.

fogok futni mindenféle képen, de súlyzók nélkül nem leszek formás, szeretek guggolni rúddal és kitörésezni stb, de kellene nekem egy női edzés terv mert csak nem csinálhatom ugyan azt mint a párom :)



2013. nov. 20. 17:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

az étrendtől fogsz fogyni amig az nincs meg felesleges belekezdeni az edzésbe mert nem fog érni semmit.


de egyébként itt válogathatsz edzéstervek közül:

[link]

2013. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérd a konditeremben szakember segítségét, nem mindegy, hogy milyen gyakorlatot, milyen súllyal, milyen ismétléssel, hogyan végzel. Nehogy inkább nagyobb legyél, mint kisebb :)

Nekem is egy ismerős edző mutatta meg, hogy mit hogyan csináljak az elején, utána már ment magamtól is.

2013. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyébként ha a párodnak rendes edzésterve van, akkor nyugodtan csinálhatod ugyan azt, mint ő. Esetleg megtoldva pár popsi gyakorlattal, meg puncibicepsz, puncitricepsz (lábtárogató vagy mi annak a gépnek a neve).
2013. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, nehogy azt csináld, mint a párod. Gondolom ő tömeget akar növelni, te meg inkább csak feszesedni szeretnél. Na ezért kell a szakember.
2013. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
4: feszesedni az izmoktól fog. Mit gondolsz, anatómiai szempontból más izmai vannak egy pasinak vagy egy nőnek? (nem, ua.)
2013. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Felőlem azt csináltok, amit akartok. De nem mindegy, hogy hogyan fejleszted az izmaidat, és általában a nőknek nem ugyanaz a céljuk, mint a férfiaknak, és nem is ugyanazokat a gyakorlatokat kell csinálniuk.
2013. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%

"Jaj, nehogy azt csináld, mint a párod. Gondolom ő tömeget akar növelni, te meg inkább csak feszesedni szeretnél. Na ezért kell a szakember."


Ilyet csak egy igazi idióta mondhat. Szerinted a feszesítés az mégis mi a rák lenne? Elmondanám, hogy az is izomnövelés. Mert az izom adja a formát, jó esetben. Nincs külön női meg férfi edzésterv. A nőknek is kemény súlyzós edzés kell, ha jó formát akarnak. Egy nő soha a büdös életben nem lesz túl izmos naturálban, mivel 1/25 annyi tesztoszteront termel, mint egy férfi. És nem a lényeg kaja. Nincs tömegnövelő edzés meg szálkásító edzés. Az edzés az ugyanaz, csak az étrend más, valamint szálkásításnál több aerob edzés megy. Ennyi. szóval aki nem ért hozzá, az ne ossza az észt!

2013. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell ide külön női libuskodás. Az alapfolyamatok ugyanazok, az izmok ugyanazok, miért csinálnál mást? Maximum kevesebb mellkas- és hátszélesítő gyakorlat megy, ennyi. A futás meg szerintem hótfelesleges "formásodás" szempontjából, ha nem direkt szálkásítás a cél...
2013. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok idióta, persze hogy a konditeremben a nők is súlyzós edzéseket végeznek.

De nem ugyanazokat a gépeket használják, persze van átfedés. De aki dagadó izmokat akar és aki csak formálódni, azok sem ugyanolyan súlyokkal és ismétléssel dolgoznak.

Egyébként meg van egy pár már inkább férfias nő a konditeremben, ahova járok, akiknek az izomzatát egy férfi is elfogadná szerintem, úgyhogy simán lehet egy nő túl izmos.

2013. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem lehet túl izmos, csak koxal. Ennyi. Naturálban soha. Akik meg férfi létükre elfogadnák, azok egyáltalán nem izmosak.

És idióta vagy, mert baromságokat írsz. Nincs külön női és férfi gép. Nem értesz hozzá, ne oszd az észt.

2013. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!