Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tricepszre hány kilós súlyzóva...

Tricepszre hány kilós súlyzóval erősítsek? 22L

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
6kg sztem elég neked:)
2009. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6 kiló???? meg se bírom emelni a fejem fölé :D Rubint Rékának félliteres vizes palack volt a kezében ahogy ezt csinálta... azért ahhoz képest a 6 kiló nagyon durva...
2009. nov. 4. 19:48
 3/8 anonim válasza:
47%
sztem 2 kg.sat emelj, max 3-t :)
2009. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok..,elnzézést!:) de részinformációkat nem tudni pl. hogy hány kiló vagy? Egyébként ha izmot akarsz akkor nehezebb súlyzókkal végezd,ha pedig szálkásitani,akkor elég a 2 kg is!
2009. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenki hülye, aki számokat ír! Ne hallgass rájuk!!!


Gondolom elő van írva egy bizonyos ismétlésszám. Na, akkora súlyt válassz, amivel azt az ismétlést szabályosan még épphogy megtudod csinálni!

2009. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8-akat ismételj és akkora súllyal, amivel a 8-as sorozat végére kimerülsz. ennyi. Amint fejlődsz, emelheted a súlyt, majd amikor már felszedtél elég izmot, az ismétlésszámot növeld.
2009. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A karomon az "integető" izom vagy micsoda, azt akarom hogy feszes legyen és ne legyen plötyi a bőr rajta! Diétázok és közben szeretném formálni azt a részt hogy visszamenjen a bőr és ne lógjon!
2009. nov. 4. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom és nekem a 3 kilós vált be :)
2010. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!