Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?

Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
Elég összetett problémám van. A hasamból szeretnék fogyni, illetve izmosítani. A combomon is van egy kis felesleg, viszont így is nagyon csúnyán meg van ereszkedve rajta a bőr (régen sajnos sokat fogytam és híztam), így nem igazán tudom mit sportoljak, mit tornázzak. Rubint Rékára edzettem már párszor. Viszont nem szeretnék máshonnan fogyni, a melleimből főleg nem. Lehetséges ez? Miért mondjátok azt sokan, hogy nincs helyi zsírégetés? Azzal, hogy mondjuk odafigyelek az étkezésemre, és hasizomgyakorlatokat végzek nem fog fogyni a hasam??? Nem kell leugatni, csak nem értek ehhez :/
2013. aug. 1. 11:06
1 2 3 4
 31/32 Osynho ***** válasza:

"A diéta meg nem :D"


Mi van a diétával? :)

2013. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

- meg mert ők jól járnak, ha könnyűnek hangzó módszereket adnak el. Az emberek megveszik a dévédét, ők meg megkapják a pénzt. Te most kerültél erre a világra, hogy csodálkozol, hogy nem minden eladói állítás valós?


a helyi zsírégetésről remélem berakhatom ezt a cikket: [link]


Az meg, hogy ha olyan irányba megy a vita, ami neked nem tetszik, és lelépsz, nem egy bölcs hozzáállás.

2013. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!