Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?

Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
Elég összetett problémám van. A hasamból szeretnék fogyni, illetve izmosítani. A combomon is van egy kis felesleg, viszont így is nagyon csúnyán meg van ereszkedve rajta a bőr (régen sajnos sokat fogytam és híztam), így nem igazán tudom mit sportoljak, mit tornázzak. Rubint Rékára edzettem már párszor. Viszont nem szeretnék máshonnan fogyni, a melleimből főleg nem. Lehetséges ez? Miért mondjátok azt sokan, hogy nincs helyi zsírégetés? Azzal, hogy mondjuk odafigyelek az étkezésemre, és hasizomgyakorlatokat végzek nem fog fogyni a hasam??? Nem kell leugatni, csak nem értek ehhez :/
2013. aug. 1. 11:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ha fogysz akkor az egész testedről fogyni fogsz :D nem csak hasról + még ha keményen edzed is a hasad attól nem lesz laposabb max a zsír alatt brutális kocka hasad növekszik csak nem látszik :)
2013. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De szerintem ez akkora baromság :D Olvastam is valahol (már nem tudom hol), hogy lehet fogyni a hasizomgyakorlattól is, hiszen mozgatva van, így nem áll meg rajta a zsír, hanem lassan eltűnik.
2013. aug. 1. 11:14
 3/32 A kérdező kommentje:
De a hasizomgyakorlatok arra jók legalább, hogy feszesítsék rajta a bőrt?
2013. aug. 1. 11:16
 4/32 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, hasizomgyakorlatoktól nem fogy a hasad. Kalória mínusz kell zsírleadáshoz és nem tudod irányítani a zsírleadás helyét. Mindenkinek genetikailag meghatározott, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt. Ez van, hiába nem tetszik. Mellből is fogsz leadni, nem tudod befolyásolni!

És:Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2013. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk azt, hogy szálkásítani szeretnék, anélkül, hogy a bőröm lógjon a hasamon és anélkül,hogy a combomon még rondább legyen. Ezt így lehet?
2013. aug. 1. 11:30
 6/32 anonim ***** válasza:
Persze. Szálkásító diéta kell, azaz magas fehérjebevitel, alacsony szénhidrát. Mellé heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj. És heti pár torna vagy erősítő edzés is jó lenne: guggolás, kitörés, vagy akár Réka.:)
2013. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Így már értem. Tehát mondjuk ha heti 3-4 alkalommal lépcsőzöm (egy másik kérdésben olvastam, hogy azt is lehet), illetve Rékára tornázom, akkor elérhetem azt, hogy fogyjak a hasamból anélkül, hogy gond lenne a bőrömmel, illetve a combomon a bőrrel?
2013. aug. 1. 11:36
 8/32 anonim ***** válasza:
igen, jó a lépcsőzés is, és igen jó étrenddel, edzéssel nem lesz gond a bőrrel.
2013. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!


Még annyit hagy kérdezzek már: hogyha ezeket csinálom, akkor szebb lehet a combomon a bőr, feszesebb lehet, vagy már végleg ilyen marad?

2013. aug. 1. 12:00
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha súlyzós terheléssel guggolsz és kitöréseket is végzel, akkor feszesebb lesz egyértelműen.
2013. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!