Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok kérlek valami jó...

Mondanátok kérlek valami jó edzés programot fitáshoz amivel fejleszthetem a kitartásom és lehetőleg ne fogyjak le vagy csak nagyon keveset?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lefogyni mert ígyis csak 58kg vagyok ami a magasságomhoz és a koromhoz képest elég kevés és ha tudtok valami jó módot hízáshoz azt is szívesen elolvasom.

2013. júl. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Futhatsz, de akkor annyival többet kell enned, hogy kalória pluszban legyél. Így nem fogsz fogyni, de fittebb leszel.

Ha izmosodni szeretnél, akkor kellene erősítő edzés is, súlyzós vagy saját testsúlyos és persze tömegnövelő étrend.

2013. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és a futásra valami különlegesebb program nincs?
2013. júl. 30. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos van a neten, én nem szeretnék ebbe

jobban belemenni, de pl az intervallumos futás jó lenne. Tehát teszel be sprintes szakaszokat is.

2013. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már találtam is valamit :) köszönöm a válaszaid.
2013. júl. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!