Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon sokat edzek, mégis híztam?

Nagyon sokat edzek, mégis híztam?

Figyelt kérdés

júniusban 62 kg voltam napi 2 órát edzek(futok,biciklizek,tornázok stb)és mégis 64 kg vagyok pedig egészségesen eszem és csak vizet iszok

lehet h ez a +2 kg izom? azért lett ennyi a tömegem?



2013. júl. 18. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ételtől sem az izom, sem a zsír nem gyarapodik. Tehát valószínűleg túl sokat eszel.
2013. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg izom de szerintem nem nyáron kéne fogyózni :D
2013. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem nyáron? Ilyenkor van a jó- és a szabadidő :)
2013. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:
55%

Ezektől izom biztos nem került rád, bár a torna nem tudom mit takar, de sejtem... :D Mi a célod?


Ha több kalóriát viszel, be, mint amennyit elégetsz, akkor nőni fog a súlyod. Teljesen irreleváns mennyit mozogsz.

2013. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de épp ez az h reggelire joghurtot eszek

ebédre zöldségköret csirkemellel

vacsora(6óra körül) joghurt

és csak vizet iszom

2013. júl. 20. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez koplalás. De durván. A joghurtra pedig ne fehérjeforrásként tekints, mert nem az. Cukros sz*r.
2013. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy? és hány éves?

a futás az valóban sok kalóriát éget.. ha intenzíven csinálod és fontos tudni, hogy csak 35-40 perc futás után indul be a zsírégetés.. ha 1 óra futás után mész bicajozni meg tornázni, akkor az kitesz egy viszonylag rendes edzést. de ha magától jár edzegetni az ember és nincs edző aki mondja hogy mit hogy, akkor eléggé necces, hogy az a 2 kg izom legyen..

2013. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah és ne mondd már hogy kajak minden nap csak zöldséget eszel csirkével :D
2013. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó, azért mindennap nem ugyanezt de a zöldségköret minden ebédnél ott van vagy krumpli vagy rizs ;)
2013. aug. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!