Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az elmúlt kb 3 hétben híztam...

Az elmúlt kb 3 hétben híztam 3 kg-ot. Megijedtem, mert pont hogy az ellenkezőjét vártam volna. Sokkal többet mozgok is meg minden és mégis? (Többi lent) Lehet hormon?

Figyelt kérdés
Már kezdem magam tényleg kövérnek érezni. Most záróvizsgáztam. Közben nem igazán volt se energiám se időm ezzel foglalkozni. Amint befejeztem elmentem diákmunkára. Egész napos cipekedés, mozgás, állás, hajbókolás. Közben meg is jött, de ez az utolsó nap. Majdnem lefordultam a mérlegről. Még 2 hete 58 kg voltam. Most meg 61. Így is éreztem hogy fogynom kéne, de most megijedtem. Hónapok óta pattanásos vagyok( ezt eddig a stresszel magyaráztam, ráadásul amikor próbáltam (mert nem jött össze, pedig torna, odafigyeltem a kajára stb.)fogyni, akkor sem mozdult lefelé a mérleg. Lehet hormonzavar okozza? Nem akarom erre fogni, nagyon nem szeretném hogy ez legyen, de volt már valaki így? Tudnátok tanácsolni valamit? Mikor ijedjek meg hogy az?
2012. dec. 19. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés időszakában többet mutat a mérleg.
2012. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A testünk végtelen mennyiségű vizet tud raktározni és puffadt leszel ha nem izzadod ki.Lehet csak kevesebb sós dolgot kell enned és leugrik az egész.Vagy még több. :P


Szinte lehetetlen megmondani mi a víz és mi a zsír rajtunk.

2012. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát puffadva fel vagyok. Csak kicsit megijedtem. amúgy is rengeteget iszom, meg mikor megjönne is sokkal többet eszem, de mostanság azért jócskán le is mozogtam. Meg 2 kg-nyit csak nem raktározom el, még ha mikuláscsomagot is ettem . Köszönöm a válaszokat. Nekem ilyenkor kb 1 kg-nyi vizet raktároz a szervezetem, legalábbis ezt vettem észre. Hát nagyon remélem hogy csak nem figyeltem oda, és nem valami hormonprobléma.
2012. dec. 19. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen aggódni. Ennyit akkor változik napközbe is a súlyod ha csak gyümölcsökön, zöldségeket és vízen élsz, és még fogyózás közben is előfordul!
2012. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány centi magas vagy?
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 king713 válasza:

hiányolom a történetből, hogy mennyit ettél a 2 hét alatt.


amit leírtál mozgás attól azért ne szállj el :) én anno 3,5 évig csináltam ilyen munkát és észrevétlenül híztam 10 kilót, attól, hogy valami fárasztó még nem fogyaszt.

2012. dec. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1-2 szendviccsel vagy fél tányér kajával többet kb. úgy átlagosan. Meg pár csokit (eddig nem nagyon ettem, csak hébe -hóba. Mikor megjön valamivel többet eszem. Volt hogy 2 napig 1,5-szer annyit ettem mint átlagosan. Amúgy 167 cm vagyok.
2012. dec. 20. 16:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, nekem eléggé izomlázam van tőle. Vagy 300 guggolást ma is megcsináltam 1.5 kg-okkal egyensúlyozva :D Nem hiszem hogy ez fogyaszt, csak hogy ettől nem kéne híznom.
2012. dec. 20. 16:51
 9/9 king713 válasza:
ha rendszeresen izomlázad van az viszont jó hír, simán lehet, hogy izomból erősödtél ezért vagy nehezebb.
2012. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!