Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lóg a hasam. Az elmúlt időszak...

Lóg a hasam. Az elmúlt időszakban fogytam. Csináltam felüléseket, de nem segített. Hogyan tudnám eltűntetni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 10:29
 1/6 cirmos62 válasza:
A kinyúlt bőrt inkább csak műtéttel lehet eltüntetni. A felülés és egyéb hasizom torna nem sokat ér.
2012. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, a bőr is visszahúzódik idővel, valószínűleg nem teljesen, de javulni fog a dolog. Ez függ az életkortól is, és a túlsúly mértékétől. Azzal tudsz segíteni, ha sok vizet iszol(nem bubisat).
2012. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 6. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szintű fogyás volt de egy 20-25 kilós fogyásnál sem kell még műtét, persze ha épp eszű diétát csináltál.Érdemes súlyzós edzéseket végezni, hogy növekedjen az izomtömeged, és mindjárt feszesebb leszel mindenhol:)
2012. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit nem fogytam azért. Meg tudod nem is a bőr lóg inkább a hasam ott középen picit...
2012. jún. 7. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az visszahúzódik, de a bőrnek is idő kell az alkalmazkodáshoz. Nekem is kellett pár hónap.
2012. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!