Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy hétig...

Hogy lehet az, hogy egy hétig minden nap futottam 15 percet és mégis híztam egy kilót?

Figyelt kérdés
fogyás céljából futok, nagyon elkeserít hogy nem hogy fogynék, hízok.
2010. márc. 11. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi 15 perc nagyon kevés, azzal nem égetsz zsírt. Heti 3*45 perc sokkal többet ér. Lehet, hogy túlértékelted a futás jelentőségét, és elengedted magad az evéssel emiatt.
2010. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerre futottad volan le ennek az egyheti futómennyiségnek akár csak a felét is, többre mentél volna vele.
2010. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
én is ugy gondolom, h napi 15 perc nagyon keves, inkabb fuss 45 percet, mondjuk ugy hogy 15 perc kocogas, 15 perc intenzivebb futas és megint 15 perc kocogas. Ezt heti haromszor. Es ügyelj az étkezésedre, mert lehet tenyleg tulertekeled a futast és emiatt nyugodtabban eszel többet.
2010. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Igazuk van az elöttem iróknak, ha mész futni, fuss kb 15-20 percet utána pihenj, és ha még bírod akkor még 1szer megcsinálhod, heti 3szor vagy 4szer
2010. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem bírok egyhuzamban 45 percet futni... az első 5 perc után nagyon szúr az oldalam. ha ez nem lenne még jó is lenne. pedig odafigyelek a légzésemre a számon be , orromon ki. de akkor mi lehet a baj miért szúr ?
2010. márc. 11. 15:35
 6/18 A kérdező kommentje:
jaj nem bocs fordítva : a orromon be számon ki :D
2010. márc. 11. 15:36
 7/18 anonim válasza:
etkezes utan mennyi ido telik el? Altalaban futas elött 2 oraval mar nem szabad enni, és ne fuss egybol gyorsan hanem fokozatosan gyorsitsd. Olyan nincs, h nem birsz futni 45 percet. Ha fogyni akarsz, marpedig muszaj lesz.
2010. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
futógépen futok és 15 perc alatt kb. fél km-t. 45 perc... te jó ég előre félek :D
2010. márc. 11. 15:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet azért szúr az oldalad. Én is próbáltam így lélegezni, suliban is így mondták, de nekem is szúrt, szerintem nem kapok úgy elég levegőt vagy nem tudom. ÉN a számon át IS lélegzem egyszerre.
2010. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne fuss, hanem valami más tevékenységet végezz, amitől megnő a pulzusszámod. De egyszerre legalább dél óráig.


Amúgy meg simán lehet, hogy ettő nőni fog a súlyod. Az izomnak ugyanis nagyobb a fajsúlya, mint a zsírnak... Ne a kilókat nézd, hanem a ruháidat, hogy mennyire férsz bele.

2010. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!