Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy hétig...

Hogy lehet az, hogy egy hétig minden nap futottam 15 percet és mégis híztam egy kilót?

Figyelt kérdés
fogyás céljából futok, nagyon elkeserít hogy nem hogy fogynék, hízok.
2010. márc. 11. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

15:42-es vagyok, most láttam az új válaszodat kérdező, hát ha 15perc alatt 0,5 km futsz csak akkor az nem is futás,még csak kocogás sem (már bocs, nem kritika), én sem vagyok a legjobb futó, de ezen idén változtatok, de én durván 17perc alatt 3,2km-t futok.

15/F

2010. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
azaz fél óráig
2010. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
17 perc alatt 3 km-t azt hogy ? az nagyon sok.
2010. márc. 11. 15:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát nem sok. Ha fáradtabb vagyok akkor is 20perc a maximum a 3km-re. 6. osztályban 12perc alatt 2km futottam, és akkor se nagyon voltam kifulladva, szóval...
2010. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hogy?


nem vagyok sportoló én sem,de amikor tehettem x helyről a János-hegyi kilátóig 20perc alatt futottam ki (4km) és vissza,majd volt amikor mégegyszer :))) és ezt kb 80%-on tettem meg,ráadásul ez ugye nem is egy szalag,amin futni kell és nem sík terep...


de szerintem is válts más sportra(bringa,aerobic,hidrobic...),de főleg a kajára figyelj!!!

2010. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nem stimmel. A lassú gyalogtempó 4 km/h, a gyors, de nem megszakító gyaloglás kb. 5, az erőltetett menet az átlagember számára kb. 6 km/h. Te meg 2 km/órával futsz? Szerintem nagyon elnéztél valamit.
2010. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Szerintem sem stimmel az a 15 perc fél km, én amúgy kocafutó vagyok és 12 perc alatt futom le a 3 km-t, De gyalog 15 perc alatt is több mint 1 km megy, pedig nem vagyok gyors gyalogló. A tempó amit megjelölsz, az lassabb mint mikor nagymamám a reumás lábával elmegy vásárolni. Szerintem vagy az órával vagy a futógéppel lehet valami baj, nem jól számolja. Tegyél egy próbát atlétika pályán, mennyit futsz le 15 perc alatt, szerintem 2 km-t még akkor is ha nagyon lassú vagy.


2. Futásnál nem a szájon be, orron ki a helyes, futásnál szájon kell lélegezni ki-be, mert az a legkevésbé fárasztó, amit te csinálsz annak köze lehet az oldalad szúrásához.


3. Ha növelni szeretnéd a futás adagodat, akkor minden alkalommal fuss pár perccel többet, szerintem olyan 60 perc az ideális, amit nem kell feltétlenül naponta, heti 4 is megteszi. A futópados edzést pedig nem ajánlom minden alkalomra, egy idő után unalmas lehet, amikor lehetséges, szerintem fussál erdei vagy mezei úton.

2010. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kocafutó, négypercesekkel??? Bár én lehetnék ilyen kocafutó egyszer az életemben!
2010. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!