Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A guggolás, kitörés nem...

A guggolás, kitörés nem erősíti a combokat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ,mert nekem már így is eléggé erős combjaim vannak és szoktam csinálni DVD-re ilyen gyakorlatokat ,félek nehogy ez tovább erősítse a combjaimat...

köszi előre is!


2013. jún. 24. 18:22
 1/9 Szergej55 ***** válasza:
Erősíti, de nem gondolom, hogy ennek problémát kell jelentenie :).
2013. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen :),csak én már így is túl erősnek látom a combjaimat ,azt szeretném,ha kicsit vékonyabbak lennének,amihez persze kell a diéta is...
2013. jún. 24. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy erősítik. A guggolás pl egy kifejezetten jó gyakorlat abból a szempontból, mert az szinte mindent erősít egy kis túlzással. :D PL erősíti a combizmokat, a farizmokat, a hátizmok alsó részét.Igénybe veszi tovább a hasizmokat, a vállakat, és a vádlit is.
2013. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A comb nem a zsírtól lesz erős...
2013. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen képzelem, ahogy otthon dvd-re guggolsz 100 kilóval. Ja hogy az ilyen rékás guggolástól félsz, hogy nagy combjaid lesznek? Én nem félnék...
2013. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

az hogy erős a combod az azt jelenti nálad hogy nagy?

mert ha tényleg erőre gondolsz akkor nem értem a problémát,hogy az miért lenne gond ha még merősebb lenne.

2013. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal ara gondolt, hogy vastagítja-e.
2013. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem ,nem guggolok 100 kilóval ,de gratulálok,ha erre gondoltál... :S

köszi,yetipeti.Igen ,erre gondoltam.Vannak,akik azt mondják,hogy izmos a combom ,én nem tudom ,de vastag ,szóval nem olyan löttyedt ,csak ilyen típus vagyok,nem tudom ezt másképp megfogalmazni.Lehet,hogy ezektől a gyakorlatoktól is ,nem tudom ,de érzem,hogy ez nagyon oda megy ,ilyenkor ugye még be is durran a combom ,meg stb ,bár az ugye elmúlik ,na mind1 ,de az volt az egész dologból a lényeg,hogy nem akarom tovább erősíteni.

2013. jún. 24. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedves válaszoló, aki azt írta hogy 100 kilóval guggolsz DVD-re, csak azt akarta evvel kifejezni, hogy azok a guggolások amiket DVD-re csinálsz, nem érnek lósz@rt sem, és nem fogják tovább izmosítani a combodat. Meg tudsz csinálni 30 guggolást? Ha igen, akkor nincs mitől félned, csináld nyugodtan, bármit csinálsz, nem fogja megszakítani az izomrostokat a sima guggolás a combodban, és nem fog már erősödni se nagyon, ahhoz olyan terhelés kell, amivel 8-12 ismétlés megy csak.
2013. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!