Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves lánynak otthoni...

15 éves lánynak otthoni edzésterv?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron edzeni, csak nem tudom, hogy mi az egészséges, megfelelő edzés számomra. 15 éves lány vagyok, nem valami edzett(tehát nem sportolok semmit), a karomat, lábamat, a has-, fenék-, és mellizmaimat szeretném erősíteni. Próbáltam rákeresni a neten, de csak ilyen testépítős gyakorlatokat találtam. Kérem, ha valaki ráér, és egy kicsit ért hozzá, leírná, hogy egy nap milyen és mennyi gyakorlatot kéne csinálnom? Nem szeretnék olyan hű de izmos lenni, csak hogy azért ne legyek olyan "löttyedt".(Nem is a fogyás a célom, mert vékony vagyok, hanem az alakformálás)

Légyszi hülye válaszokat mellőzzétek, és megköszönném a segítséget.


2013. jún. 20. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Jók azok a testépítős gyakorlatok, keress otthoni edzéstervet, van olyan. A hátad se felejtsd el, sőt, kiemelten fontos, hogy ne legyél görnyedt felnőttkorodra, viva la ülő életmód.
2013. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)Egy ilyet találtam, jó lehet?

[link]

2013. jún. 20. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ööö nem. A karkörözgetés nem edzés, max bemelegítés.

Inkább erre gondoltam:

[link]

[link]

2013. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
Áldozz rá 3200 forintot, vedd meg a Fegyencedzés c. könyvet. Ebben egy saját testsúlyos, progresszív (azaz fokozatosan, lépésről lépésre haladó) edzésprogram van. Pont arra való, amire Neked van szükséged, emellé csak heti 2 kocogást vagy úszást kell beiktatnod és voilá! :)
2013. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2013. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!