Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító diétával kapcsolato...

Szálkásító diétával kapcsolatos kérdés! (? )

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon:


[link]


azt olvastam, hogy ki kell számolni, hogy mennyi fehérjét és szénhidrátot kell naponta enni. Mivel 57 kiló vagyok ezért 142g fehérjét és 85g szénhidrátot.


Ma ettem ilyen Toszkána zöldségkeveréket:


[link]


és itt azt írja, hogy 100g termékben 1,5g fehérje és 3,4g szénhidrát van. Én ma egész nap ezt ettem kis adagokban (de még persze mást is, csak most ezen van a hangsúly), tehát az egész mennyiségben volt 6g fehérje és 14g szénhidrát.


A kérdésem pedig az lenne, hogy lehetséges, hogy csak ennyi fehérjét és szénhidrátot tartalmazott ez? A 142g fehérjét és 85g szénhidrátot még csak meg se közelíti. Vagy rosszul számoltam valamit?


2013. máj. 5. 17:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De egy másik kérdésemnél azt írtad, hogy szálkásító diéta kell nekem. Fogyni szeretnék amúgy.
2013. máj. 5. 20:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát mert ha fogyni szeretnél, akkor diéta kell. De szerintem meg nem kell fogyni. Neked kell tudni, hogy mit akarsz.
2013. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De, mert alacsony vagyok (160 centi) és van rajtam felesleg.
2013. máj. 5. 21:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Írd már le légyszi, hogy fiú vagy, esetleg lány, milyen magas.

Ha van felesleged, akkor diéta kell. De ha még izmosodni akarsz, akkor meg tömegnövelő étrend. Egyszerre nem megy.

2013. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Lány, 160 centi, 57 kiló, mindig is 52 kiló voltam, szóval 5 kilót le szeretnék adni.
2013. máj. 5. 21:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, így értem, elnézést. Szóval neked tényleg mehet diéta.
2013. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2013. máj. 5. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!