Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó 3hét alatt?...

Szerintetek ez jó 3hét alatt? Kép tömegelés

Figyelt kérdés

Sziasztok itt gyk-n kaptam segítséget úgynevezett "Montez"

Felhasználótól és szépen beállítottuk a kaját és 3hét alatt ide jutottam!

Köszi a segítséget.....

Elötte: [link]


Ma edzés elött(jobb oldali): [link]


2013. ápr. 26. 20:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik genetikai korlát és én a nagy láb alatt nem is a pro testépítőket értem (nézz rá egy rövidtávú futóra, én akkorákkal rendelkezem). De az nem genetika ha valaki nem tudja hogyan kell edzeni egy izomcsoportot. Persze lehet hogy lassan fejlődik, de akkor át kell alakítani az edzést nem pedig kifogásokat keresni.Olyan nincs hogy nem lehet növelni egy izom méretét (esetleg ha nincs elég tesztoszteronnal ellátva a szervezeted).
2013. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
BRAVO!!!
2013. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez, csak figyelj tényleg oda a zsírosodásra. Nekem is a saját hibámból kellett okulni, most meg már 8. hete szopom a bránert diétában és még legalább ennyi hátra van, vagy még több. Bár te nem nézel ki zsírosodós alkatnak így elsőre, de majd látod Te, hogy mi a helyzet. Hajrá!
2013. ápr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát igen én is csodálkoztam eddig összevissza ettem pizza stb.. és nem híztam semmit csak stagnáltam,de most 3hét alatt majd 3kg jött fel!!!!
2013. ápr. 27. 07:39
 25/26 anonim ***** válasza:
annak a 3 kilónak a fele zsír kell hogy legyen xd de legközelebb már nem jön majd ilyen gyorsan
2013. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tipikus ratyi rambo. :D
2013. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!