Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó 3hét alatt?...

Szerintetek ez jó 3hét alatt? Kép tömegelés

Figyelt kérdés

Sziasztok itt gyk-n kaptam segítséget úgynevezett "Montez"

Felhasználótól és szépen beállítottuk a kaját és 3hét alatt ide jutottam!

Köszi a segítséget.....

Elötte: [link]


Ma edzés elött(jobb oldali): [link]


2013. ápr. 26. 20:48
1 2 3
 11/26 Dogmatix91 ***** válasza:

Az ecset haj nagyon különleges és "egyedi". Az ismerősödnek olyan van a 2. képen, de legalábbis alakul már neki. Egy extrém példa: [link]


Nem mondtam, hogy nem lábazol, csak hogy a láb tényleg csak akkor fejlődik ha rendesen belefeszülsz.

2013. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ja hát a Tibinek van egy kis homo beütése :D
2013. ápr. 26. 21:32
 13/26 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Reméljük Tibi nem olvassa ezt el :D
2013. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kezdj valamit a lábaddal, mert nincs rosszabb annál mikor valaki ki van gyúrva de két pálcikán jár. Hiába írod hogy edzed a lábad, nem látszik és borzalmasan fogsz kinézni ha nem változtatsz rajta... Ha többet nyomsz fekve mint amennyit guggolsz ott problémák vannak. Csak építő kritika.
2013. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Dogmatix91 ***** válasza:
3 hete edz ember! Mit vársz tőle? Naturálban amúgy sem valószínű, hogy olyan lábai lesznek amire nem kap nadrágot. Az én lábam sem vastag, pedig világ életemben olyan sportokat űztem ahova komoly lábmunka kell és mióta kondizom minden lábedzés után örülök, hogy élek. Ezt el kell fogadni. Formásodnak a lábak, de senkiből sem lesz Kathi Béla koksz nélkül.
2013. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
hát igen a lábam nem úgy fejlődik ahogy a felső testem!!
2013. ápr. 26. 21:55
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség, amit írtál, kedves Kérdező! :D Milyen gyakorlatokat csinálsz lábra?
2013. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
3 hete edz mégis olyan mintha felső testre 4-5 hónapja gyúrna, vajon mit várok? Az hogy természetes módon nem lehet nagy lábakat elérni... futó vagyok és csak lábért járok edzeni a hideg hónapokban.Meg is van az eredménye, nem pici.A láb is izmokból épül fel amiket lehet erősíteni, csak éppen az a baj hogy sokaknak fogalmuk sincs arról hogyan kell edzeni, csak szöszölnek valamit a gépekkel és mikor guggolni kell felcsapják a 100 kilót és éppen hogy leereszkednek egy picit. Persze hogy a sok zseninek semmi lába... akárhányszor bemegyek az edzőterembe kerülget a röhögőgörcs a sok piszkafalábú- nagy felső testű emberkétől.
2013. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egyébként a fejlődés irigylésre méltó.
2013. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Dogmatix91 ***** válasza:
Utolsó előtti. Van ám olyan, hogy genetikai korlát. Natural sose lesznek akkora lábaid, mint egy profi testépítőnek. Ha fele akkora lába van valakinek naturalban az már szép eredmény. Persze kinek mi számít nagy lábnak...
2013. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!