Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog látszani...

Mennyi idő után fog látszani a fejlődés?

Figyelt kérdés
Elég csontos srác vagyok, elkezdtem kondizni, nem sokat kb 50 perc- 1 órát minden 2. nap. kajálok mellette rendesen, persze nem zabálok annyit mint a "nagy gyúrósok". Mennyi idő múlva fog látszani a fejlődés kb?
2013. ápr. 9. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De pont most írtam, hogy én sem hiszek abban hogy egy évig tartható az ütem.
2013. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 greeen ***** válasza:
okéoké még mindig a legelső hsz-edre válaszoltam az előzőben..:).Szóval a következő a helyzet az első 2-3 kiló izomtömeg ami feljön az én elméletem szerint már egy megszerzett izomtömeg volt vagyis az izomzat szükségszerűen túlkompenzálta már magát arra a méretre a kezdő sportolónál akkor amikor szükség volt erre. Pl mikor Pityuka elment 2 hétig melózni , vagy betonozni és megemeberesedett azt a sulipadban kicsit visszasatnyult. Tehát ezt úgy értem ha valaki abbahagyta az edzést és visszatér, akkor pikk pakk feldurrantja magára a régi tömeget elképesztő gyorsan, mert ugye az izom nem felejt és most ne menjünk bele ennek a biokémiai magyarázatába.A megszerezhető ténylegesen friss a szervezet számára új izomtömeg az már az alapozás után értendő. De nem is a táblázat a lényeg.Meg a kilók.Azt hiszem ez lényegtelen már a kérdező szemszögéből.
2013. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!