Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen esetben is gyors fejlődé...

Ilyen esetben is gyors fejlődés várható?

Figyelt kérdés
16 hónapja edzek abban volt kb. 6 hónap kihagyás egy súlyos sérülés miatt (nem a súlyzózás okozta). Előtte is néha csináltam 1-2 hónapig aztán abbahagytam, az csak ilyen kocaedzés, időtöltés volt. Most az edzés már nem gond, de a kaját nem nagyon tudom megoldani mindig, persze így is fejlődtem valamit, de nem tudok minőségi kajából sokat enni, a sz*rt meg inkább hanyagolom (szüleimmel élek és nem támogatják, zsebpénzből nem futná rá, nyilván érthető). Viszont ha minden jól megy és jövőre érettségizem akkor utána már kereshetek valami melót amiből tudnék haza is adni meg normális kajára is költeni. Kérdem én, ha már normálisan fogok tudni enni, akkor várható gyorsabb fejlődés majd, vagy mivel már egy ideje edzem nem lesz sokkal gyorsabb?

2013. ápr. 3. 18:39
 1/6 Villácska ***** válasza:
43%
Sokkal láthatóbb lesz a fejlődés, túl nagy izomtömeg kaja nélkül nem fog rádmenni. Csak ilyen kérdést rizikós kiírni mert jön a sok fehérjemajom és beléd akarja tuszkolni a fehérjéjét így szájber módon is. Szép és jó a fehérje de leeshetne nekik hogy nem mindenki engedheti meg magának a minőségi étkezést itt Magyarországon..
2013. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
Látom törölve lett a kommentem, csak nem értem miért. :/
2013. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Haver én megértelek!

Amikor még én is suliba jártam,akkor nem várhattam el a szüleimtől,hogy állják egy belőtt étrendet!De addig edzettem ugyanúgy,kitartással nem volt gond!

Miután végeztem suliba,vállaltam nehezebb munkát ,hogy ne kelljen kölcsönt felvennem a kajálásomra,mert jelenleg 78.000 - 82.000 ft -ba van benne a havi étrendem (ebbe már benne vannak a kiegészítők is...).Meg ugye nem csak az étrend van a világon,van az élet nellett más kiadás is...

Tehát kitartás,aztán meglátod mit hoz a sors ! :)

2013. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mellett
2013. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha melózol én a helyedben nem adnék a szüleimnek egy garast sem, ha már nem támogatnak abba hogy izmos legyek... hála istennek nekem nincs ilyen bajom

f19

2013. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jó tudod ez olyan dolog, hogy attól, hogy ebben nem támogatnak még ők nevelnek(tek) fel és az ő házukban élek, ha meg már melózok akkor szerintem köteles vagyok fizetni azért, hogy itt élek velük, amíg itt élek, meg ha jól keresek akkor ha már nem élek velük is illő szerintem dobni haza valamennyit.
2013. ápr. 4. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!