Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog látszani...

Mennyi idő után fog látszani a fejlődés?

Figyelt kérdés
Elég csontos srác vagyok, elkezdtem kondizni, nem sokat kb 50 perc- 1 órát minden 2. nap. kajálok mellette rendesen, persze nem zabálok annyit mint a "nagy gyúrósok". Mennyi idő múlva fog látszani a fejlődés kb?
2013. ápr. 9. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt látszódni fog. Egy férfi havi nettó 1kg izmot tud építeni az első évben, ha rendben a kaja, genetika és az edzés, pihenés.
2013. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de az rendben van, hogy 2 naponta edzek ugye? mert így van ideje pihenni az izmoknak. vagy rosszul tudom?
2013. ápr. 9. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
rendben van, jól csinálod.
2013. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 greeen ***** válasza:
"havi nettó egy kiló izom???" természetesen ez teljesen kizárt. Évi nettó 3 kiló izom.maximum 4-5 de akkor jó a genetika.Sokan azt hiszik ha elkezdenek 50 kilósan edzeni jó soványan, és egy év múlva 65 kilósak lesznek akkor felszedtek 15 kiló izmot.De a valóság az, hogy felszedtek max 3-4 kiló izmot. MAX!!! de nagyon max és mellette a keményen megnövekedett, és hozzáteszem szükséges kajálás miatt kb 8-10 kiló testzsír is felmegy. Ezzel nincs is ilyenkor semmi gond. Struktúrálisan arányos marad a test, az izomnövekedés miatt a testtartás , kiállás is javul és még messze nem egy zavaró és észrevehető zsírtöbblet lesz. Aztán majd a későbbi időben lehet játszadozni a tömegnövelés / diéta ciklusokkal.De hosszú hosszú idő kell nagy izomtömeg felszedéséhez.
2013. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

green, kezdőként az első évben bizony jön a havi 1kg izom, utána ez kb feleződik. Én 27 éve edzem talán van egy kis tapasztalatom, láttam már jó párszáz ember fejlődését. De ne itt hitetlenkedj, hanem olvass egy picit:

[link]

2013. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 greeen ***** válasza:
montez.Én 21.:)Nekem Olyan tanárok is mondták ezt a Tf-en akiknek azért pár könyv kijött már a keze alól ebben a témában.:)
2013. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg van 42 évesen 27 év tapasztalatom az edzésben és ugye a linkelt cikk is engem igazol. Na mindegy, te higgy abban, hogy nem lehet, én meg hiszek másban. Ennyi! :)
2013. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 greeen ***** válasza:

most olvastam a linkedet.Igen láttam már ilyen táblázatokat sőt azthiszem ezen is átfutotam már anno.de azért legyünk őszinték, ez azért nagyon inkompetens táblázat.Serdülőkor utáni kifejlett férfira nézve ez nem így van. A Táblázatot aki beírta a cikbben, már ő is óvatosan fogalmaz az elején. "Nem vagyok biztos már benne, hogy az én elképzeléseim alapján született ez pontosan, vagy loptam valahonnan (valószínűleg a kettő kombinációja), de ezek az adatok arra vonatkozóan, hogy valaki milyen ütemben izmosodhat évek alatt. "viszont ez teljesen igaz a cikkben. "Az Alan Aragon-modell

Kutatási eredményeket elemző jelentésében Alan kicsit másképp közelítette meg a témát, de hasonló eredményekre jutott. Szerinte ezek a naturál férfiak által elérhető izmosodási ütemek, melyek persze nem veszik figyelembe a kreatin és szénhidrát töltés által elérhető hirtelen "zsírmentes tömeg" változásokat, amelyek ugye még nem tényleges izomnövekedést takarnak. "

2013. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És erősen genetikafüggő is. Ehhez mindennek össze kell jönni: jó étrend, pihenés, edzés, genetika. De szerintem megy az elején a havi 1kg, bár abban én is kételkedek, hogy egy egész évig ez az ütem tartható.
2013. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 greeen ***** válasza:
nem vagyok önjelölt Guru és nem is akarok az lenni.:) Természetesen ismerek olyan embert aki 140 centiről 14 éves korában 210 centire nőt.A szélsőségek nem tartoznak bele egy meghatározható átlagolásba.Naturál 12 kiló minőségi izomtömeget nem lehet felszedni kezdőként egy férfinak.A realitások talaján kell maradni. Mint ahogy jönnek a fogyókúrás cikkek is 600 doktor ajánlásával,hogy heti 3 kiló tartósan stb...:) Természetesen nem kérdőjeleztem meg a szakmai kompetenciádat ezzel csak nekem meg ez jött le évek alatt...:)
2013. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!