Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni, hogy...

Hogy tudom elérni, hogy feszítés nélkül is látszódjanak a kockáim?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve elég erős, és izmos hasam van, de mindig csak úgy látszott, ha feszítettem. Járok heti kétszer kondizni, de ez van, hogy kimarad és heti kétszer edzésre is (rugby) ahol elég sokat futok, a testzsírszázalékom elég alacsony, nem követek semmilyen diétát, de nem eszek sokat, pl.: van hogy nem vacsorázom. Minimum hetente egyszer felülésezek és csinálok lábemeléseket, ezekből általában felváltva, de közéjük valamilyen gyakorlatot szoktam rakni amivel pihen kicsit a hasam, mindegyik gyakorlatból 4x20, de felülésnél van, hogy inkább 4x30. 15 éves vagyok, 178 cm körül, 63 kg. Ha valami fontosat kihagytam, szoljatok, a válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. ápr. 3. 19:57
1 2
 11/12 N0rbi04 ***** válasza:
Nem tudom milyen kép él a fejedben, de amit pl fotókon, meg fehérneműkatalógusokban látsz 6-8 kockás hasizmokat. Na olyanod nem nagyon lesz. Mert eléggé le kell csökkenteni a testzsír%-ot, ami nem is egészséges hosszútávon. Ők is csak a fotók kedvéért diétáznak, vízhajtóznak stb. Rendesen kajálsz, meg edzel meglesz a látszatja. De ez csak egy mellékhatás. Én legalábbis már nem azért edzek. Persze azért jót tesz ember önbizalmának, ha nem egy kis nyeszlett alak.
2013. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő az konkrétan egyszerűen fogalmazva cukor. Amit te tömegnövelőnek hívsz, az nem más, mint nagyon egyszerű cukor, ami gyorsan felszívódik. Tömegnövelő étrendet te is tudsz az edzés mellé követni, sok hús, sok rizs, néha főtt burgonya és kemény edzés. Nőni fog a tömeged, jön fel zsír is valamennyi, de ha jól csinálod, izomnak többnek kell lennie. Ezután jöhet egy szálkásító étrend, ahol elveszed a cukrot és növeled a fehérjét, szépen lemegy a zsír, valamennyi minimális izom is, de az izom többségben lesz. Ezután már szinten tartod, ehhez a rugby is kiváló meg amit csinálsz.
2013. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!