Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni, hogy...

Hogy tudom elérni, hogy feszítés nélkül is látszódjanak a kockáim?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve elég erős, és izmos hasam van, de mindig csak úgy látszott, ha feszítettem. Járok heti kétszer kondizni, de ez van, hogy kimarad és heti kétszer edzésre is (rugby) ahol elég sokat futok, a testzsírszázalékom elég alacsony, nem követek semmilyen diétát, de nem eszek sokat, pl.: van hogy nem vacsorázom. Minimum hetente egyszer felülésezek és csinálok lábemeléseket, ezekből általában felváltva, de közéjük valamilyen gyakorlatot szoktam rakni amivel pihen kicsit a hasam, mindegyik gyakorlatból 4x20, de felülésnél van, hogy inkább 4x30. 15 éves vagyok, 178 cm körül, 63 kg. Ha valami fontosat kihagytam, szoljatok, a válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. ápr. 3. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor fog jobban látszódni, ha kevesebb zsír lesz a hasadon. Diétázz.
2013. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 zoli9411 ***** válasza:

Hogy látszódjanak a kockák, le kell csökkentened a testzsírodat.

Ezt pedig diétával érheted el. Diétát viszont nem tudok irni, bocsi, majd valaki jön aki ért hozzá.:)

2013. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

De még jöhetne több is :)

Valaki akkor egy diétát irhatna ;)

2013. ápr. 3. 20:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából a körvonalak látszanak, meg aki ránéz, látja, hogy izmos, csak az lenne jó, ha mindegyik jól látszana
2013. ápr. 3. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Most nem mondjátok, hogy 178/63-mal nekiálltatnátok diétázni?...

Ahhoz, hogy látszódjon az izom, izom kell, ha már így is alacsony a testzsírod nehogy leadj még belőle, hanem inkább még izmot kéne felszedni. Amúgy szerintem nem feltétlenül lehet olyan, hogy feszítés nélkül is látszódjon.

2013. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, fura volt, hogy még diétáznom kéne :D

Lehet, hogy az adatokból ilyen kis cingár kocsognek képzelne el pár ember, de azért jó a mellizmom és a vállam, sokkal jobb, mint az átlag velem egyidőseknek, a karom se rossz, de azzal még nem vagyok teljesen elégedett :D

2013. ápr. 3. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
178/63hoz kéne egy masszív tömegnövelés, felmenni legalább 75re és onnan visszaszálkásítani, akkor látszódna szépen.
2013. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet kivitelezni? Nem fogok tömegnövelőket szedni.
2013. ápr. 3. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Irtózatosan nagy a tudatlanság! Töltsd le ezt és olvasd el:


[link]


A tömegnövelés nem a tömegnövelőtől lesz az ami, hanem hogy kalória pluszban vagy. Szénhidrát, fehérje, zsír bevitel. Ezen múlik minden. OLVASS!

2013. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jah a sárga kapszula elolvasását én kötelezővé tenném már kisiskolások számára, sokkal hasznosabb olvasmány mint a kincskereső kisködmön:)

+ sárgakapszulán kívül, body.builder.hu---> rengeteg hasznos írást tartalmaz, többek között tömegnövelő diétákról.

Amúgy, hogy nem fogsz tömegnövelőket szedni, az is butaság, mert az is csak kaja... amennyiben rizst eszel hússal, és azzal tömegelsz, ugyan azt a tápanyagot viszed be, mint tömegnövelővel, csak úgy nem kell napi 1kg rizst leerőltetned... de amúgy 90kg alatt felesleges a tömegnövelő készítmények használata.

2013. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!