Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám vékonyabbá és kicsit szálkásabbá tenni a karomat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér nem szeretnék fogyni! Csak a karjaim vhogy olyan kis pudingok és szerintem vastagok a testemhez képest. Szeretném őket kicsit formásabbá és feszesebbé tenni. Mit javasoltok? Ja és lány vagyok :)
2013. febr. 12. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De, az leszel, én egyszer láttam egy nőt, aki véletlenül közel ment egy súlyzóhoz, és a következő pillanatban beszakadt alatt a padló, annyira izmos lett. Ezért vannak tele Ms. Ronnie Colemanekkel az utcák, el se lehet férni tőlük a járdán.
2013. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül nem fogysz zsírból. Kis súllyal semmi nem lesz, se nem izmosodsz, se nem adsz le vele zsírt. Mondjuk azt nagy súllyal sem adsz le. Kis súlyos edzésnek nincs értelme. Egy nő nem lehet nagy súlyoktól sem nagyon izmos, mivel 1/25 annyi tesztoszteront termel, mint egy férfi és még egy férfi sem lesz túl izmos kox nélkül, sokan még azzal sem.

Olvasnivaló: [link]

2013. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha se a kis se a nagy súlyzó nem csinál az égvilágon semmit akkor minek is találták ki? :D
2013. febr. 13. 19:06
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem. A nagy súly az jó izmosodáshoz. Tehát ezzel leszel feszes, mert izmosodni fogsz és a formát az izmok adják, jó esetben.:)

Szálkásításnál is nagy súlyos edzés megy, nem kis súllyal bohóckodunk, mert akkor izomvesztés lenne.

Pár cikk: [link]

[link]

2013. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagy súlyon mit értesz? Hány kilós legyen? Jelenleg 2 fél literes palackkal nyomom :D
2013. febr. 13. 21:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a megfelelő súly, amivel éppen megy a 10-12 ismétlés a sorozatokban. De ez ugye minden gyakorlatnál más lehet, hiszen nem mindegy, hogy guggolásról, vállból nyomásról vagy egykezes bicepszgyakorlatról van szó.
2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igazából ezektől a fél kilósoktól is izomlázam van kicsit :D Mindenképp szerettem volna súlyzót venni, de akkor már tudom, hogy kicsit nagyobb kell.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)

2013. febr. 14. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!