Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám vékonyabbá és kicsit szálkásabbá tenni a karomat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér nem szeretnék fogyni! Csak a karjaim vhogy olyan kis pudingok és szerintem vastagok a testemhez képest. Szeretném őket kicsit formásabbá és feszesebbé tenni. Mit javasoltok? Ja és lány vagyok :)
2013. febr. 12. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, nem lehet csak karból fogyni. Ilyen nem létezik.

Szálkásító diéta+ aerob edzés kell és mindenhonnan megy majd le, de csak az óhajtott helyekről, célzottan nem lehet fogyni.

2013. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

ha elkezd súlyzózni, meg karra "gyúrni", erősíteni.. pl vmi torna videóra, (rubint réka)

ha csak a karját erősítni, akkor sztem nem fog a hasából fogyni... hanem izmosodni fog a karja.

2013. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a has?? O_o


A gyakorlatok még mindig nem vékonyításra valók, a fogyás a diétától következik be, a "torna" (nem rr), pedig izmosodásra való, de fogyás közben nem megy.

2013. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

úgy jön ide, hogy a legelső azt írta, hogy nincs helyi zsírégetés..

amiben igaza van, mert ha valaki diétázik, meg edz akkor nem csak a kritikus helyekről fog fogyni, hanem minden honnan.

de ha karra edz kifejezetten, mivel azzal nincs megelégedve, akkor nyilván nem a hasáról fog fogyni, ha súlyzót vesz a kezébe.

2013. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha diétázik, akkor mindenhonnan fogy. Ne okoskodj, ha nem értesz hozzá.
2013. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

nem okoskodok, de te meg tanulj meg olvasni, meg mondatot értelmezni, mert ezt írtam!!!


amiben igaza van, mert ha valaki diétázik, meg edz akkor nem csak a kritikus helyekről fog fogyni, hanem minden honnan.


érted?! MINDEN HONNAN!!! -.-

2013. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne ordibálj kisgyerek, ettől nem leszel kevésbé debil hulye!

Élőben nem mernél pofázni ostoba!

Na figyelj: azt írod, hogy ha karra edz, akkor nem fogy máshonnan. Ha ezzel együtt diétázik, akkor máshonnan is fogy, ha meg nem megy mellé diéta, akkor karról SEM fogy. Érted már te szerencsétlen? Minden a diétán múlik, mivel nincs helyi zsírégető gyakorlat!

2013. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

,,de ha karra edz kifejezetten, mivel azzal nincs megelégedve, akkor nyilván nem a hasáról fog fogyni, ha súlyzót vesz a kezébe."


Ezzel mintha azt mondanád, hogyha nem izmosodni szeretne, hanem fogyni akkor gyakorlattal lehet az adott testrészről fogyni..:) Szóval felesleges itt keverni a dolgokat. A mosó gyerek jogosan tette fel a kérdést, hogy jön ide a has?

2013. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Esküszöm, nem értem... de biztos bennem van a hiba.


- szeretnék karból fogyni

- nincs helyi zsírégetés, diétával tudsz fogyni

- ha karra edzel közben, nem fogsz a hasadból fogyni

- hogy jön ide a has?

- úgy, hogy nincs helyi zsírégetés

- wut

- ha diétázik és edz, akkor mindenhonnan fogy

- ásdmasdaö983ö17213$÷÷¸#><¨¸#<¨fatal err.orear error system shutdown

2013. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én értem mit akartál mondani ezzel a hasas dologgal :)

Tehát akkor diéta nélkül felejtsem el a dolgot? :S Az a baj, hogy jelenleg máshol elégedett vagyok magammal és semmiképp nem szeretnék fogyni. De gondolom egy kisebb súlyzótól nem leszek Ronnie Coleman, hanem feszesedek is ugye? :D

2013. febr. 13. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!