Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés vagy a testépítés?

Fegyencedzés vagy a testépítés?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok egy 18 éves fiúnak sportolási célból, aki tesi szakra akar menni, illetve a másik kérdésem, hogy a fegyencedzés osztott tervvel kezd viszont mindenhol azt olvasom, hogy teljes test edzéssel kell kezdeni, akkor ez hogy is van?
2013. febr. 4. 09:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb igen, és nekem és még sok embernek ez nem egy nagyon izmos forma, tehát ha valakinek ez kevés, akkor bizony súlyzó kell.:)
2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 poiu ***** válasza:
93%
Az elején mindegy, mind a kettő erősít. Hónapok után már nem mindegy, a fegyencedzés inkább az állóképességet, a testépítés az izomtömeget növeli.
2013. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerinem nem rossz azért ez a forma sem amit linkelt a srác. :D

De tényleg igaz hogy kondival nagyobb izmokra tehetsz szert.

Vagy fegyenc v egyéb saját testsúlyos edzés mellé fehérje.

Állítólag Hannibal is így lett ilyen izmos.Bár neki még ott van a jó genetikája is. :D

2013. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy nem jó a forma, hanem , hogy nem annyira izmos. Még én sem merem izmosnak nevezni magam, pedig nagyobb vagyok.

Hannibal pedig ki tudja, hogy mit nyomott még vagy mit edz mellé súlyzókkal. :) És érdekes, hogy mindig csak egy-két külföldi netes emberke van példának felhozva, de ide senki nem tudott még magáról nagyon izmos képet kitenni, aki sajáttestsúllyal edz.

2013. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Szerintem ez szebb ,mint egy kondis izom :


http://www.youtube.com/watch?v=RBxRxP8OccM

2013. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez a szebb, dehát ízlések és pofonok

[link]

2013. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

YessuiOah, igen vagy őt vagy Hannibalt szokták felhozni. Ők izmosak, de te vagy ilyen? :)

Érdekes, hogy mindenki őket linkeli de magáról nem tud izmos képet felmutatni.

2013. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jó döntöttem a 2 vegyítem egymással, de azt még nem tudom, hogy osztott v. teljes test edzéssel kezdjek?
2013. febr. 8. 12:58
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak súlyzóznál, akkor teljes testesel kellene kezdeni, minden izomcsoportra egy-egy gyakorlattal. De a fegyenc egyből osztottal indít. Szerintem legyen osztott, így tudsz csinálni ugyanarra az izomra saját testsúlyos- és súlyzós gyakorlatot is.
2013. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

nehéz kérdés, és bő. a street workout-ot javaslom ha már a saját testsúlyos gyakorlatoknál vagyunk mivel a fegyencedzést hagyjuk már, neve is pf.. magasabb erőszint, minőségi izomzat

ha megtanulod a saját testsúlyal a gyakorlatokat, és megfelelően tudod stimulálni az izmokat, simán megvan amit akarsz

amit találtam: street-workout.hu

FB-on országos oldal ami ezzel foglalkozik: HunBars , illetve országos csoport ahol meg szokták vitatni az ilyen fajta kérdéseket: [link]

2013. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!