Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportos fiúk, nektek melyik...

Sportos fiúk, nektek melyik nő kéne? 170 centi magas, és 45 kiló vagy, ugyanilyen magas csak 100 kiló.

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha csak e kettő közül lehet választani akkor inkább a 100kilós :D lemenni róla 15-20 kiló oszt jó is lenne :D
2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kérdező, és Wash: ha azt a 39 kilós sztorit ti dicsekvésnek látjátok, meg beteg sztorinak, akkor baj van az értelmező készségetekkel. illetve, igen, beteg sztori. csak nem úgy, ahogy ti itt értitek. egy csöppet se dicsekedett a lány, simán anorexiás, leírta, hogy mi okozta nála, hogy ennyire lefogyjon. olvassátok már el még egyszer, és esetleg figyeljetek is oda.
2013. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor nem dicsekedett, de biztos, hogy nem igaz, amit leírt. Egy kamugép a csaj.

Vagy az nem igaz, hogy 39 kiló, vagy az nem, hogy ő mennyire sikeres a fiúknál. Persze, majd egy csontvázért fognak sorban állni. De te csak hidd el, ha akarod.

2013. jan. 28. 22:18
 14/15 anonim ***** válasza:
egy anorexiás simán lehet 39 kiló, pont úgy, és amiatt, amiket leírt...a fiúknál való sikerességét leszarom, de nekem is volt olyan fiú, aki közölte velem, hogy nem vagyok neki elég vékony. akkor 47 kiló voltam a 160 centihez. az ő ideálja a 180 centi, 40 kilós csaj volt, őszerinte az a a jó alak, aki csont és bőr.
2013. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

01-29 20:45


Há' mer beteg! Azért kell neki csontváz...

2013. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!