Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy nő mozgással lefogy...

Ha egy nő mozgással lefogy kb.20 kilót, megereszkedik a melle?

Figyelt kérdés

Régen verseny-sportoltam, de miután abbahagytam az évek alatt 25 kiló rámrakódott :( Azóta már sikerült 11 kilótól megszabadulnom sporttal, de ahogy elnézem, eléggé megnyúlt a mellemen a bőr. Félek, ha lefogyok nagyon lógóssá fog válni.


Létezik, hogy ha kifejezetten odafigyelek a mellerősítő gyakorlatokra, akkor feszes marad a fogyás ellenére?

Egyébként nem 'lógósra-rezgősre' híztam, hanem feszes maradt a bőröm mindenhol, csakhát na...


Szerintetek? Tapasztalat?


2013. jan. 21. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire megereszkedik mindenképp, mivel a mell zsírszövetéből is fogsz veszíteni.
2013. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fogyástól NEM nyúlik meg a bör, hanem az a hizáskor történt meg. A fogyásnál csak legfeljebb nem tud összehúzódni.

Ezért kell feltétlen LASSAN fogyni sok mozgással.

A mellerösitö gyakorlatok a zsir ALATT erösitik az izmokat, ezért a BÖR feszesitésére nem sokat érnek.

2013. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak sok olyan előtte-utána képet látok, ahol pl. a has nem ereszkedett meg, azaz szépen visszahúzódott a bőr. Persze ezeken a képeken senki nem mutogatja a mellét, így abban bízom, hátha ott is lehet szerencsém :)
2013. jan. 21. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
És kiesik alóla a támaszték. Ettől még ugyanúgy dögös lehetsz, ne aggódj annyit.
2013. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok egy aggódós típus :) Már 8 éve mellettem van a párom és imád, látta a legjobb és a legrosszabb állapotomat is, csak úgy érzem, megérdemelne egy igazán jó csajt :D Ám, ha mégsem jön össze, nem dőlök a kardomba, csak ma eszembe jutott ez a kérdés...
2013. jan. 21. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
miért ne jöhetne össze? sportolj tovább és csökkentsd a szénhidrát bevitelt.. nem nagy ördöngősség
2013. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aikiboxer ***** válasza:
Kenegesd egy jó (drága) mellfeszesítő krémmel. Lassanként a bőr is visszanyeri majdnem eredeti formáját. :)
2013. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Izé, megereszkedik. Lovaglás közben, előredőlve :P
2013. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!