Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz és a felülés...

Tottenham kérdése:

Fekvőtámasz és a felülés otthon mennyire jó edzés + futás ha a konditerem csak később fér bele?

Figyelt kérdés
Más naponta futok 7-8 km-t és reggelente és esténként fekvőtámaszt és felülést csinálok mert megnőtt a hasam. Tanuló vagyok és sajnos nincsen pénzem konditeremre de már készülök a március áprilisra akkor már lesz keret is rá de a kérdés, hogy ezekkel a felülésekkel és fekvőtámaszokkal mit érek el? Lehet semmit? :) Vagy esetleg tudnátok ajánlani valami otthon végezhető gyakorlatot? Súlyzóm sincsen...Köszi!

2013. jan. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek jók, talán a hasprés inkább jobb lenne hasra, mint a felülés. Azt nagyon jól teszed, hogy futsz mellette. figyelj oda az étrendedre is, szálkásító étrendet kövess, ha fogyni akarsz. Ezen kívül még otthon tudsz guggolást, kitörést, lépcsőzést is csinálni.
2013. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :) Meglátjuk, lesz ami lesz! :))
2013. jan. 17. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlanék egy multifunkcionális klimmzug-ot (ajtókeretre feltehetőt). Kb egy havi konditerem árába fog fájni az egész, tehát megtérül. Egész kompletté teszi a felsőtest edzést (húzódzkodás, fekvő- és fordított fekvőtámasz), ha már nagyon muszáj az otthoni edzésben gondolkodni. Amit már leírtak, azon kívül még szerintem a kézen állva tolóckodást végezd és akkor végül is nagy vonalakban minden izomcsoport le lesz tudva.
2013. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A felüléstől nem lesz kisebb a hasad. Fogyni kell.
2013. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:

Étrend + futás = fogyás.

Fegyencedzés = erősödés (tehát, hogy ne izomból fogyj :-)

2013. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!