Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani viszonylag jó...

Tudtok mondani viszonylag jó minőségű, és árú tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Akarok már valami tömegnövelőt venni, nézegettem neten, rengeteg van fent, de nem tudtam választani. A kérdés adott :) Esetleg leírnátok hogy ti melyiket választottátok?
2012. dec. 30. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

13:15


Épp a regeneráció a cél. Az edzés célja is az hogy az izmokban mikro szintű sérüléseket okozzunk/hozzunk létre. Ehhez egy nagyon fontos adalék lehet a kreatin-ami megköti a vizet-nem mellékesen kiváló alapja az izom építésnek, természetesen csak akkor ha fehérjével kombináljuk a bevitelt. Az izomzatot előbb "roncsolni" kell ahhoz hogy a fehérje be tudjon épülni a regeneráció során.

2012. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Úgy látom ennek a vitának se eleje se vége, úgyhogy hagyom, én maradok a saját álláspontomnál, ti meg csináljatok amit akarok.
2012. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen te vagy az okos, csináld ahogy akarod! :)
2012. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmilyen vita, kész tények vannak leírva, te meg teljesen más irányba próbálod elvinni a témát. A tejsavófehérje is egy koncentrált élelmiszer. Ahogy a tömegnövelő is.
2012. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Aha (: Fordítok:

"Nem tudom megvédeni az álláspontom, én sem tudom, mit is gondolok igazán, de érzem, hogy gondolkodni kéne, ha meg akarlak érteni titeket, így inkább hagyom az egészet a francba. Persze ezután is maradok a saját hülyeségemnél, nincs az az isten, hogy akár egy picit is beismerjem, hogy tévedek. Holmi tények és észérvek nem fognak eltántorítani!"


Nem bántásból, de ha ez van, akkor ez van.

2012. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is így fordítottam le magamban.:)
2012. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyre több az agyhalott ember
2012. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A Scitec termékeket tudom ajánlani. Biotech-et felejtsd el, a noname gyártók termékeit meg úgyszintén.



S kinek mi az a noname termégk? Mire kell gondolni? Melyik márkára?

2012. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!